Skocz do zawartości

PIERDOLNIK - przestrzeń zaaranżowana alternatywnie...


jojo41
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hello... Tak napisze w ramach ostrzezenia... Wczoraj szwagra zatrzymali panowie zielonym megane. Nie mial przy sobie dokumentow wiec mu podrzucilem na moto. Panowie chcac zwiekszyc statystyke poprosili mnie takze o dokumenty. Wszysko skonczylo sie dobrze ale ostrzegali aby nie odkrecac manetki do odcinki kolo komendy bo Pan komendan sie denerwuje, co wplywa na wzmozone konrole motocyklistow. I kolejne ostrzezenie dla tych co zaginaja tablice. Nawet wyprostowana tablica ze znakami uprzedniego zaginania prowadzi do zatrzymania dowodu rejestracyjnego. Panowie prosili aby przekazac kolegom motocyklistom te wiadomosc wiec przekazuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello... Tak napisze w ramach ostrzezenia... Wczoraj szwagra zatrzymali panowie zielonym megane. Nie mial przy sobie dokumentow wiec mu podrzucilem na moto. Panowie chcac zwiekszyc statystyke poprosili mnie takze o dokumenty. Wszysko skonczylo sie dobrze ale ostrzegali aby nie odkrecac manetki do odcinki kolo komendy bo Pan komendan sie denerwuje, co wplywa na wzmozone konrole motocyklistow. I kolejne ostrzezenie dla tych co zaginaja tablice. Nawet wyprostowana tablica ze znakami uprzedniego zaginania prowadzi do zatrzymania dowodu rejestracyjnego. Panowie prosili aby przekazac kolegom motocyklistom te wiadomosc wiec przekazuje...

Pisałem właśnie o tym kilka postów wcześniej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michal Rdm... mój kolega uwalił 6 sierpnia dokładnie na tym samym... przy ruszaniu nie obejrzał się, a przecież egzaminator to wszystko wam ponoć tłumaczy na wstępie... :icon_evil: następnym razem się uda :icon_mrgreen:

 

ps ostatnio jadąc do jego eksXyloencji na Wośnickiej widziałem jak jechał koleś na egz na A za nim egzaminator samochodem, a za samochodem chyba R1 czerwono czarna... kontrola kontroli :icon_mrgreen:

Edytowane przez Jupik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis mialem drugie podescie do prawka na A i zdałem :cool: za 2 tyg. po odbior dokumentow :D egzaminator byl bardzo zyciowy gdyz dwoch koleszkow przedemna nie zmiescilo sie w osemce na pierwszym okrazeniu (strasznie wysokie obroty miala) i nawet nie zwrocil uwagi na to, a napewno widział.

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos z Radomia wybiera sie 6 wrzesnia na Red Bull X-fighters ? wlasnie dzis wygralem bilet , ale jechalbym sam ... wiec szukam kogos kto ma wolne miejsce lub poprostu jedzie busem , pociagiem czy autokarem wlasnie w to miejsce (by nie plątac sie samemu ..wiadomo we 2 razniej :D) prosze o PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka,

 

dostałem info ze jutro, czyli we czwartek leci ekipa pojeździć na torze koło Dęblina... tam jakaś zrzutka podobno jest...

jakby ktoś był zainteresowany to wyjazd spod "minimala" o 15:30...

choppery i tym podobne raczej nie pogonią za "tą" ekipą... :crossy:

 

:icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:notworthy: dzieNkuje dzieNkuje :notworthy:

 

na praktyczny nie ma "ecie pecie" :banghead:

 

nie ma przypadkiem jakiegoś forumowego funduszu wspierającego kierowców dążących do zalegalizowania "obecnego stanu rzeczy"... :) :bigrazz: :( :icon_razz:

Edytowane przez Jupik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...