Skocz do zawartości

PIERDOLNIK - przestrzeń zaaranżowana alternatywnie...


jojo41
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

a ja myslalem ze to jest forum motocyklowe... :bigrazz:

a tu nic innego jak tylko pogodynka :crossy: cisza w eterze byla dluuuuugi czas... dopoki snieg nie spadl :P i dobrze :cool: lepiej zeby w zime padal snieg a w lato byla pogoda niz odwrotnie :crossy:

 

o wlasnie zapytam Was drodzy forumowicze, bo tutaj tak w kupie Was mozna zastac :eek:

co myslicie o takim wzorze, zeby nie powiedziec malowaniu bo sa rozne opcje nalozenia tego na moto

http://pl.youtube.com/watch?v=UPpiH3uOiHc

jak bedziecie swoje zdanie wykladac tu to na koniec poprosze o :lalag: lub :lapad: . :buttrock:

 

dodam jeszcze ze wole okreslenie "dalmatynczyk" niz "krowie placki" :)

Edytowane przez Jupik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

o wlasnie zapytam Was drodzy forumowicze, bo tutaj tak w kupie Was mozna zastac :biggrin:

co myslicie o takim wzorze, zeby nie powiedziec malowaniu bo sa rozne opcje nalozenia tego na moto

http://pl.youtube.com/watch?v=UPpiH3uOiHc

jak bedziecie swoje zdanie wykladac tu to na koniec poprosze o :lalag: lub :lapad: . :lalag:

 

dodam jeszcze ze wole okreslenie "dalmatynczyk" niz "krowie placki" :notworthy:

 

Dla mnie ok. :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzychu zapodaj jakieś foty swojego moto... bo chyba zostało zmienione, ale nic sobie nie dam uciąć ze sobie tego nie wymyśliłem... :clap: rozumiecie tyyyle czasu w domu :notworthy:

Masz racje poprzednia Jama ma juz nowego wlascieciela a ja jestem szczesliwym posiadaczem YZF 600R

Wtorek lub Sroda pojawia sie fotki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...