Skocz do zawartości

PIERDOLNIK - przestrzeń zaaranżowana alternatywnie...


jojo41
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema ja mam sesje :smile: i jutro rano X11 przyprowadzam :cool:

Pozdro

Arkadiusxmoto dla Ciebie ta fura :icon_mrgreen: czy rodzina dołącza do wypadów na moto :crossy: :crossy: jak już sprowadzisz daj znać, podjadę oblukać :crossy:

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie moja :icon_twisted: ale moze kiedys ... IKSA bierze moj brat , ogladalem go tydzien temu krotki test drive w sobotnia ulewe i zadatek . A jutro odbior ... jak by nie bylo ... czy deszcz ... czy snieg ... na kolach ... bo to 2km ode mnie :icon_question:

ps. wystarczy Arkadius ... po prostu nick byl zajety :-)

Edytowane przez Arkadiusxmoto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktos moze gdzie jest dobry spawacz aluminium :biggrin: Dzisiejsza pogoda i temperatura troszke mnie skusily i poszedlem na 1wsza przejazdzke w tym roku :crossy: Skonczylo sie na slizgu na rondzie na maratonskiej/kieleckiej :icon_eek: i musze jedna czesc peknieta zespawac.Moze wie ktos gdzie to mozna zrobic :icon_question:

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Xylo wróci to ci powie bo korzystał i chyba wszystkich z Radomia spawaczy i odlewników ma w telefonie swoim.Teraz go nie ma bo dłubie w garazu przy moto i nie moze sie z nim rozstac.

 

Chciałam wam powiedziec ze mam PIEKNE siedzonko wygodniutkie i pług pod motorkiem, ogólny wypasik!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Xylo wróci to ci powie bo korzystał i chyba wszystkich z Radomia spawaczy i odlewników ma w telefonie swoim.Teraz go nie ma bo dłubie w garazu przy moto i nie moze sie z nim rozstac.

 

Chciałam wam powiedziec ze mam PIEKNE siedzonko wygodniutkie i pług pod motorkiem, ogólny wypasik!!!!

:banghead: No to do orki trzeba was zapędzić. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktos moze gdzie jest dobry spawacz aluminium :clap: Dzisiejsza pogoda i temperatura troszke mnie skusily i poszedlem na 1wsza przejazdzke w tym roku :crossy: Skonczylo sie na slizgu na rondzie na maratonskiej/kieleckiej :icon_eek: i musze jedna czesc peknieta zespawac.Moze wie ktos gdzie to mozna zrobic :flesje:

 

pozdrawiam

wiem że jeden jest gdzieś blisko Xyla na Wosnikach :biggrin: , a drugi na ul.Orońskiej 4 - odbijasz z kieleckiej w drugą w prawo za nowymi swiatłami obok szkoły ogrodniczej.

Bardzo popękana :P pozdro :icon_exclaim:

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest popekana tylko przepolowiona na pol :( :(ale porzadny spawacz poradzi sobie-to dosc duza czesc.Poza tym jak mi od dzwigni skrzyni biegow oderwal sie ten "dzyndzel" w gumie,to lepiej przyspawac czy wymienic na nowa dzwignie :icon_mrgreen: Na allegro widzialem za 150pln:(Czy wogole da sie przyspawac :icon_question:

Bede wdzieczny za jakies namiary. Ten na Oronskiej jest dobry :icon_question: Zalezy mi bardziej na jakosci niz cenie :bigrazz:

 

Tylko zeby to byl spawacz ALUMINIUM:D

 

pozdrawiam

Edytowane przez hornets
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest popekana tylko przepolowiona na pol :( :(ale porzadny spawacz poradzi sobie-to dosc duza czesc.Poza tym jak mi od dzwigni skrzyni biegow oderwal sie ten "dzyndzel" w gumie,to lepiej przyspawac czy wymienic na nowa dzwignie :icon_mrgreen: Na allegro widzialem za 150pln:(Czy wogole da sie przyspawac :icon_question:

Bede wdzieczny za jakies namiary. Ten na Oronskiej jest dobry :icon_question: Zalezy mi bardziej na jakosci niz cenie :(

 

Tylko zeby to byl spawacz ALUMINIUM:D

 

pozdrawiam

Ja bym Ci proponował kupić całą, nienaprawianą używkę! Chociaż zdarzają się tacy, co nawet podnóżki spawają, a później mała niespodzianka jak się na nich stanie!!! Jak poszukasz, to może znajdziesz taniej niż 150zł, za miesiąc giełda. Pozdro! :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to nie jest podnozka,na niej sie raczej nie staje,stad moje pytanie odnosnie spawania...Nozke mam nietknieta, ale gdyby jej sie cos stalo proste ze bym ja wymienil na niespawana...Jak znajde jakas w granicach 100pln to wymienie...Do wiosny jeszcze kawal czasu wiec poszukam.Moze 2 lutego w wawie sie cos znajdzie:)

Edytowane przez hornets
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie całkiem z innej beczki. Ma ktoś skuter w domu albo wie co wybrać w cenie 2,5 tys - 3 tys, bo się w ogóle na tym nie znam. żeby było dobre, wytrzymałe, ekonomiczne to chyba każde jest, jakiś tani serwis by się przydał w radomiu, a może jest jakiś komis oprócz tego na warszawskiej blisko Jedlińska

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z moto :icon_razz: Czyzbys chcial zastapic swoje :crossy: na skuter :bigrazz: Jesli chodzi o skutery nie kupuj chinskich skuterow marek nieznanych bo trudno o czesci.Wrecz sa niedostepne :icon_razz: Tak tylko slyszalem :biggrin:

 

pozdrawiam i szerokosci :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...