Skocz do zawartości

Wreszcie mam VIRAGO 750


ramzeus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pochwalę sie wszystkim. Nareszcie (tydzień temu) kupiłem motorek dla siebie. Długo myslałem co wybrac i wybór padł na VIRAGO 750 z 1993 roku. Myślę, że dobrze zrobiłem. Byłem w Małej na zakończeniu sezonu. Mechanicznie jest ok. ale musze troszkę posiedzieć i dopracować wizualnie. Będę wdzięczny za wszystkie uwagi dotyczące tego modelu. Szukam osób z okolicy Rzeszowa do wspólnych wypadów na wiosnę.

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z Rzeszowa nie jestem ale jestem posiadaczem dokładnie takiego samego modelu z 92 roku czyli na felgach aluminiowych a nie szprychach... jesli to Twój pierwszy motor to uważaj na początku bo jeśli za bardzo Cie weźmie chęć odkręcenia manetki to może sie to źle skończyć. Trzeba uważac na zakrętach przy przyśpieszaniu bo też lubi sobie tyłem zarzucić...

Motorek jest bardzo wygodny, elastyczny, ma dobre osiągi ale to już chyba wiesz... ja jeżdze nim od kwietnia i oprócz wymiany oleju i dolewania benzyny nic nie robiłem....

 

czekam na fotki moje znajdziesz na dole mojego wpisu. Pozdrawiam i życze przyjemności z jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

Też nabyłem Virażkę 750, rok '89.

Bardzo ładnie się prowadzi ale zgadzam się z Penny'ym, że z manetką na zakrętach trzeba uważać. Przejechałem po zakupie 450 km i omało nie wydymiłem kilometr od domu - trochę piasku na skrzyzowaniu i za dużo gazu :cool: - ale udało się nie wylądować w rowie :D

 

Pozdrawiam :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje! Dobry wybór!

Wreszcie nas w Rzeszowie coraz więcej. Idealny wybór.

Można mówić wiele za i przeciw, ale ja Virago kocham. Żona się wscieka.

Mam serwisówki Clymera i Hayesa jak chcesz.

Jeszcze będzie czas w tym roku pojexdzic, w tamtym dzieki zimie caly czas jeździlem.

"Beer is proof God loves us and want us to be happy" Benjamin Franklin biggrin.gif.pagespeed.ce.PPA3O6zL_D.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z Rzeszowa nie jestem ale jestem posiadaczem dokładnie takiego samego modelu z 92 roku czyli na felgach aluminiowych a nie szprychach... jesli to Twój pierwszy motor to uważaj na początku bo jeśli za bardzo Cie weźmie chęć odkręcenia manetki to może sie to źle skończyć. Trzeba uważac na zakrętach przy przyśpieszaniu bo też lubi sobie tyłem zarzucić...

Motorek jest bardzo wygodny, elastyczny, ma dobre osiągi ale to już chyba wiesz... ja jeżdze nim od kwietnia i oprócz wymiany oleju i dolewania benzyny nic nie robiłem....

 

czekam na fotki moje znajdziesz na dole mojego wpisu. Pozdrawiam i życze przyjemności z jazdy

 

 

Dzięki za uwagi. Wszystkie okazały się prawdziwe. Nie spodziewałem się takiej mocy. Super się prowadzi. Jestem z niego bardzo zadowolony. Oto fotki mojego moto.

 

www.polskajazda.pl/Motocykle/Yamaha/Virago,XV750/16449

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gratulacje! Dobry wybór!

Wreszcie nas w Rzeszowie coraz więcej. Idealny wybór.

Można mówić wiele za i przeciw, ale ja Virago kocham. Żona się wscieka.

Mam serwisówki Clymera i Hayesa jak chcesz.

Jeszcze będzie czas w tym roku pojexdzic, w tamtym dzieki zimie caly czas jeździlem.

 

 

 

 

Witaj.

Dzieki za gratulacje i za posta. Moja przygoda z jazdą na takim moto dopiero się zaczyna. Poszukuję ludzi, których lączy ta pasja.

Zawsze mi się taka Virówka podobała ale różnie bywa z kaską. Na mnie żona też sie wścieka, no cóż jakoś to przeżyję.

Może za rok lub dwa przekona się do jednośladów i pojedzie ze gdzieś mną. Super, że chcesz podzielić się ze mną servisówkami. Zawsze będzie łatwiej coś pogrzebać (oby nie). Z góry dziękuję.

Może bedzie jeszcze jakaś ciepła niedziela.

Edytowane przez ramzeus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich:

 

uploadowałem dziś serwisówki Clymera i Haynesa. Oto link:

 

http://depositfiles.com/files/2186222

 

Waga rar: 100Mb, obie w pdf. Jak ściągać, to od razu, za 30 dni wykasują.

 

UWAGA! SPRAWDZONE! OSOBIŚCIE! Aby zmienić filtr powietrza wcale nie trzeba zdejmować baku, jak każe Clymer. Jak ktoś musi albo się wścieka, bo nie wie jak, to zapraszam.

 

Dziś to jazda pewnie po południu, bo na razie mgła. Za to wczoraj, w słoneczku, 5 godzin po województwie... Bocznymi drogami... Miód.

"Beer is proof God loves us and want us to be happy" Benjamin Franklin biggrin.gif.pagespeed.ce.PPA3O6zL_D.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witaj. Kilka razy próbowałem pobrać serwisówkę. Zawsze spowalniało mi połączenie. Przez godzinę udało mi się pobrać tylko 7 MB . Czy to tak ma być? Jak nie to może ja coś mieszam. Daj znać.

 

Rzeczywiście igiełka. Gratuluję !!!!! Nad moją musze popracować ale mam na to całą zimę i ciepłą piwnicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...