Skocz do zawartości

Kop i dym :-)


m16
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale wiecie jaki bylem dumny jak ustawilem ten zaplon i moto mi zaczello z pierwszego palic :lol:

 

A nie mówiłem.

A tak na serio to ustaw przerwe na przerywaczu 0,35 mm,a nie jak podawała fabryka 0,4mm

 

Gdzieś w instrukcji kiedyś czytałe, że powinno być między 0.35 a 0.4 mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna ustawic zapłon za pomoca sufmiarki i jest to bardzo dokladne mozna tez zrobic czujnik ze starej swiecy poprostu zbijasz izolator wyjmujesz bebechy ze swiecy robisz z boku dziurke gwintujesz wkladasz precik moze byc gwozc nagwintowany jakas nakreteczka i masz czujnik moj kumpel takie cos sobie zrobil bo w katalogu Louisa sa te ustroistwa ,ale drogie.Ja mam czujnik wskazówkowy z prawdziwego zdazenia od ruskich kupilem ma dwa gwinty jeden wyzej i jest szerszy i grubszy a na dole jest taki ze do rometa, WSK itp. pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redas - a ile ales za ten czujnik ?? Co do takiego ze swiecy to myslalem o tym - nawet sobie swiece stara zalatwilem - ale nie pomyslalem o tym zeby zbic izolator :lol: tylko go chcialem uciac pilka i jak stepilem brzeszczot to dalem spokuj :lol: Ale teraz jak juz wiem jak to jutro do roboty :-)

Dzieki :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyatt - przeczytalem - i w zwiasku z tym mam takie pytanka:

Czy w koncu lepszy jest olej gestszy czy zadszy??

Czy lepszy mixol mineralny czy polsyntetyczny ??

Czy lac mixol czy naprzyklad taki jakis inny zachodni syntetyk po 4,5 (kurde zapomnialem nazwy :?) ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie lubie sie powtarzac ale pytanie troche glupie ... za duzo oleju wlales

Co sie dzieje jezeli zaraz po zapaleniu moto straszni edymi ale tylko do mometu jak sie troszke nagrzeje)( - dym jest bialy.

 

vasiliy>> jak by wlał za dużo oleju to ciągle by dymiło... a m16 pisze, ze do momentu aż sie nagrzeje..

 

m16>> to raczej normalne... też tak mam

 

 

P.S. Sorki, że odpowiadam dwa razy na ten sam temat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...