Skocz do zawartości

tlumik sportowy jawa 350 mz?


profaner
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląd i dzwięk na wyskich obrotach bedzię napewno extra. Ale uważam, że to jednak w penym stopniu zmuli Ci silnik , przecież ukł. wydechowy w dwusuwie powinien być dobrany idealnie....skoro ten jest do MZ to nadaje sie do ok 250cm3(bo ten na foto jest chyba akurat do 250-tki) a nawet w mz etz 250 niedodaje mocy ;-( pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to najlepiej by było jakbyś kupił ten do mz ale 150-tki , bo jawa na jednym garze ma ok 175cm3 prawda ? czyli w sumie to daje 350cm3 czy się mylę ? nigdy niemiałem jawy ale tak mi sie wydaje . Musiałbyś kupić dwa od etz 150 to moze by coś z tego było.

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to najlepiej by było jakbyś kupił ten do mz ale 150-tki , bo jawa na jednym garze ma ok 175cm3 prawda ? czyli w sumie to daje 350cm3 czy się mylę ? nigdy niemiałem jawy ale tak mi sie wydaje . Musiałbyś kupić dwa od etz 150 to moze by coś z tego było.

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko jest gdybanie, czy dać tłumik od Mz 150 czy od 250. Założę się że MZ i Jawa mają różne od siebie kąty rozrządu ( płukania , ssania , wydechu)

I zakładanie takich tłumików to loteria, można trafić lub nie. I nawet nie powiem czy zastosować z MZ 150 czy MZ 250 bo po prostu nie wiem.

Za to słyszałem że sa oryginalne „sportowe” tłumiki do Jawy , tyle że pewnie można je kupić w czechach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to słyszałem że sa oryginalne "sportowe" tłumiki do Jawy , tyle że pewnie można je kupić w czechach

No to du*a bo tlumiki to nie sa tanie sprawy a jak mialbym jeszce po niego do czech jechac to juz wogole konec swiata :)

 

One są montowane w nowych Jawach. Jak chcesz to zapytam u importera Jaw w Wawie czy ma cóś takiego (słyszałem, ze części też sprzedaje). To dla mnie żaden problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...