Skocz do zawartości

Jaki tłok kupić


piterq1991
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mój cylinder niedługo wraca z Anglii, i przymierzam się do kupna nowego tłoka. Tylko teraz nie wiem jaki kupić:

1. Jaki lepiej kupić: kuty czy nadlewany?

2. Jaka firma: WOSSNER, VERTEX, WISECO, czy może oryginał?

 

Dzwoniłem dziś do serwisu KTM'a w Krakowie, i pan Marek odradził mi tłoki Wiseco. Mówił, że są dobre ale do żeliwa a do nicasilu już nie bardzo. Za oryginała powiedział mi 480zl i teraz nie wiem na co się zdecydować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmierzyć cylek (ale pewnie wymiary dostaniesz) i kup vertexa, dla tych kilka mth nie widzi mi się dopłacać

 

oryginalny tłok to vetex z logiem ktm, właśnie za ten napis ktm dopłacasz 150zł :D

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mój cylinder niedługo wraca z Anglii, i przymierzam się do kupna nowego tłoka. Tylko teraz nie wiem jaki kupić:

1. Jaki lepiej kupić: kuty czy nadlewany?

2. Jaka firma: WOSSNER, VERTEX, WISECO, czy może oryginał?

 

Dzwoniłem dziś do serwisu KTM'a w Krakowie, i pan Marek odradził mi tłoki Wiseco. Mówił, że są dobre ale do żeliwa a do nicasilu już nie bardzo. Za oryginała powiedział mi 480zl i teraz nie wiem na co się zdecydować

W sprawie KTM słuchaj tego gościa bo on sie poprostu nie myli i zawsze wychodzi na jego racje. Też słyszałem ze Vertex to to samo co ten oryginalny tylko bez loga i pomarańczowego pudełka.]

 

 

Jak odbierzesz cylinder od Kujałowicza to daj jakieś eleganckie fotki zeby ludzie wiedzieli jak ma wyglądać cylinder po PRAWDZIWYM nocasilu .

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No porób zdjęcia i będzie porównanie wtedy do nikasylu z Czech. A co do tłoka to kup wertexa, chociaż polecił bym Ci Wiseco, ale ja go używałem w tuleji żeliwnej, więc dlatego był dobry, a w nikasylu to niewiem jak sie sprawdzają. Kup dwupierścieniowy, bo taki jest zalecany do exc( większa trwałość i charakterystyka bardziej enduro, niż na jednym pierścieniu/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...