Skocz do zawartości

poszukuję garażu do wynajęcia w rzeszowie


fomfer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hej

no to jest nas dwoch.Ja tez juz szukam cały sezon,ale jakoś znaleśc nei moge.Oczywiscie w zimie to go trzymam w Dębicy,ale podczas sezonu spedzam w Rzeszowie 70% swojego czasu wiec garaz by sie przydał.

Jak coś wynajdziesz to dja cynk

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, proponuję podejść do ludzi mających na posesji garaż i popytać o wynajem, lub zaobserwować czy jakiś garaż z garaży przyblokowych nie jest wolny (np podjazd zarośnięty trawą) i pytać ludzi z sąsiednich garaży o kontakt. Mój brat w ten sposób znalazł wolny garaż (na posesji).

życzę powodzenia i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

no to jeszcze jedna sztuka.

 

z tym, ze jaroslaw i ewentualnie okolice.. najlepiej na 2 motocykle (ztu: na przyszly sezon.. :icon_mrgreen:

 

Goska

Edytowane przez wild

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Moge zaproponowac garaz w okolicac rzeszowa jakies 15 km w strone krakowa. To chyba bardziej na garaz zimowy sie nadaje niz na letni. Jak cos to na gg prosze

 

 

No ja już u Ciebie się będe meldował czasami w lecie :notworthy:

 

Zwłaszcza jak z trasy wrócimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

ja proponuje poszukac lub dac ogloszenie bezplatne na stronie internetowej www.rzeszowiak.pl albo anonse zakupic i dac ogloszenia, predzej czy pozniej na pewno ktos sie do was zglosi z propozycja, o ile sie nie myle byly jakies ogloszenia ale to garaze na B3 wiec na waszym miejscu bym nie ryzykowala :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Witam ja mam garaż w Rzeszowie obecnie jest tam mój sprzęt ale mogę się podzielić przestrzenią spokojnie weszłoby tam  6 maszyn, ale po co  do pełnego szczęścia i komfortu użytkowników palnuje max 4 motorki, pozdrawiam*

 

 

To jest temat sprzed 3 lat - także pewnie nieaktualny :)

 

Jeżeli chcesz znaleźć osoby do współdzielenia garażu polecam zaglądnąć i napisać na naszym podkarpackim forum motocyklistów - www.podkarpackie2oo.pl :) 

 

Ostatnio widziałem, że ktoś szukał miejsca na swój motocykl także pewnie ktoś będzie chętny :)

 

Pzdr.

Moje moto rzeczy do sprzedania: http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/D1pP/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...