Skocz do zawartości

Obrotomierz


sztywny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co prawda założyłem już nowy temat, ale nie zaszkodzi zapytac równiez tutaj:

Czy montował już ktoś urządzenie firmy Acewell?

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Senio

 

gratulacje, klawo udało Ci się podłączyć zegary :buttrock: , fajnie się prezentują. Co do uchwytów na calową kierę do mocowania różnorakich przydatnych gadzetów - to masz rację. Brak wyboru, albo ja nie umię szukać! Juz od ponad roku jeżdzę z "prowizorką" mocowania włącznika lightbarów i samym włącznikiem, szukam, motobazary, allegro i kupa.

 

Do zobaczenia na trasie (jadę luknąć na Zlot V-2 - z chaty mam z 10 km)

 

pozdro

Juzek

CYC/ISRA 26511

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Senio gratki dla Ciebie :D

świetnie Ci wyszło to zamontowanie zegarów.

Pochwal się gdzie kupiłeś zegary, a gdzie te chromowane obudowy.

Daszki były w komplecie z zegarami?

:biggrin:

Edytowane przez jawos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz kliknąłem na link Senia i fucktycznie zajebiste te zegarki :D

Tez bym chciał wiedzieć gdzie je kupiłeś :biggrin:

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W sezonie więcej śmigam niż czytam forum więc sory że dopiero teraz odpisuję.

 

@Josh

 

Ja Swoje lightbary zamocowałem na gmolach. Wygląda to fajnie i widać z daleka jak by samochód jechał. Do tego pięknie dają po oczkach. Co do uchwytów na rurę fi 32 sa takie skręcane na allegro. Trochę przerobiłem – dorobiłem i zdały egzamin. Z fi 25 na kierownice jest bieda. Nie ma nic nigdzie. Trzeba ze Stanów ściągać albo dorabiać. Co do włącznika lightbarów jest jedno jedyne miejsce z lewej strony w oryginalnej obudowie przełączników. Ja tam właśnie zamontowałem włącznik u siebie. Mam go pod palcem łatwo dostępny, bez szukania i zdejmowania reki z manetki. oczywiście steruje on przekaźnikiem. Reszta jest w lampie pochowana. Jak chcesz zrobię zdjęcie i popatrzysz.

 

@ jawos

 

Zegary i ich osłony kupiłem na Alledrogo. Obudowy były w komplecie z daszkami. Jednak wszystko wymagało też przeróbek bo nie pasowało. W dzisiejszych czasach mało co pasuje. Jeśli byście kupowali takie zegary – wyszło w praniu, w dzień kiepsko je widać na tych ciemnych szkiełkach. Dlatego ostatecznie je rozebrałem i dorobiłem inne jasne szybki. Teraz jest super tak w dzień jak i w nocy. Zabawy dużo ale nie szukam już szóstki i wiem kiedy lightbary za dużo ciągną fazy :banghead:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...