Skocz do zawartości

Filtr Stozkowy do jawki


cypherius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W gazniku od dryny masz juz wmontowany filtr powietrza i jak chcesz dzwiek bardziej "dziki" to wystarczy zdjac tłumik szmerow ssanie wtedy bez zadnych stozków masz dzwiek nawet niezly.Ze starego filtra i tej ochydnej rury mozesz zrezygnowac i zostawic sama ta blaszana oslone ,chyba ze masz inny patent na to

 

Tutaj macie zdjecie mojego Ogara i zauwazcie ze zalozony jest tłumik szmerow ssania od dryny i wcale tak zle nie wyglada a stary filtr powietrza i puszke wywalilem do szuflady w garazu

 

 

http://forum.motocyklistow.swiata.pl/album....php?pic_id=765

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puszka jest ok ale mam z nia dwa problemy :

1) Brak rurki zasysajacej powietrze

2) Co chwile mi peka rura przy  gazniku :/

 

Jezeli dobrze rozumiem to ty chcesz przerobic oryginalny gaznik czeski.Bo w motorynowskim gazniku wszystko masz juz ze soba polaczone bez zadnych rur gumowych itp. poprostu zakladasz tylko tłumik szmerow.Nie wiem czy taka przeroba oryginalnego gaznika sie uda ,ale zawsze mozna by podumac nad tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy sie te problemy co opisalem wyzej to mam caly czas (bez zadnych przerubek) i wymyslilem sobie takie cus (dokladny opic na moto forum w dziale patenty) ze zaloze filtr bezposrednio na gaznik ale teraz chyba z tego pomyslu zrezygnuje.

BTW: Jaki ksztal powinna miec rurka zasysajaca powietrze do filtra w jawce ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m16 jezeli cie interesuje to mam do sprzedania filtr powietrza wlasnie przejsciowke z gaznika jawoskiego ze mozesz zrobic tak jak ma motorynka bez tej gumowej rury poprostu wkladasz filtr w to miejsce na ktore nakladales rure.Fabrycznie nowy nigdy nie uzywany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest filtr siatkowy poprostu ma jeszcze taka metalowa obejme co by zalozyc na oryginalny gaznik i masz gaznik z filtrem odrazu bez rur.Jak jest 3 chetnych to moze licytacje zrobimy :lol: Jak kupisz nowy gaznik do Jawki (cena 138 zł) to dostaniesz takie cos a moj kumpel chcial kiedys cos takiego kupic i nie maja tego jako na sztuki ,tylko w komplecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...