Skocz do zawartości

Enduro na lubelszczyźnie


Bienio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

w tym tygodniu kupuje sobie pierwsze moto - lekkie (nawet bardzo) enduro, i tak sie zastanawiam, czy sa na lubelszczyznie jakies kluby enduro? Ewentualnie czy ktos jezdzi po okolicach Lublina w grupie czy samotnie? Bo razem zawsze bezpieczniej a i moze moglbym sie czegos nauczyc, wiec robie takie ogolne rozeznanie w terenie :) A, i moze polecacie jakies miejscowki do polatania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Ja bym wlasnie posmigal w jakims przyjemnym terenie bo zimno;) Qpa tylko tym razem daj znac wczesiej ... A moze by tak odwiedzic nowy tor w swidniku;) co wy na to ?

pewnie pewnie wbijajcie chłopaki na tor w swidniku na weekendzie bedzie przyjemnie..... naprawde da sie ostro pojezdzic. ja juz kilka razy byłem i nie załuje.... Cross_maX-----> bardzo dobry pomysł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten tor jest ogolnodostepny za darmo? Wiem ze byly jakies kontrowersje co do jego budowania, ale nikt sie nie czepia za jezdzenie tam, czy po prostu wlasciciel nie wie? ;)

 

Jak tylko naprawie koło to bede musial sie z Wami gdzies umowic na pojezdzenie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem nikt tam nic nie mowi jak sie motorkami smiga.... jezdze tam czesto ale nie miałem nieprzyjemnosci..... trzeba tylko pamietac zeby nie przeszkadzac jak chłopaki przyjada na trening....

Słyszałem w ten weekend ma byc pieknie dlatego juz sie przygotowuje

bede tam pewnie w sobote cały dzien przetestuje nowy dyfuzorek.... pozdro dla wszystkich...

A ten tor jest ogolnodostepny za darmo? Wiem ze byly jakies kontrowersje co do jego budowania, ale nikt sie nie czepia za jezdzenie tam, czy po prostu wlasciciel nie wie? Jak tylko naprawie koło to bede musial sie z Wami gdzies umowic na pojezdzenie :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Witam, również poszukuję kompanów do AMATORSKICH wypadów enduro w okolice Lublina, czyli troszke szosą między wsiami, troszke lasem itp :)Głównie preferuje polne drogi !!! Na tygodniu pracujcę (praca wakacyjna) ale w weekendy, nawet najbliższy czyli 02,03.08.2008r. chętnie wybiorę się gdzieś w kilka moto. Sam mogę zaproponować poprowadzenie "wycieczki" po lasach kozłowieckich bo dosyć dobrze znam tamte okolice ! Oczywiście otwarty jestem na inne propozycje !!! Jak cos to odzywajcie się na GG: 1875143 (jestem wieczorami), e-mail: [email protected] lub na tel: 506-776-448 (orange). Moje moto to SUZUKI DRZ 400S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...