Skocz do zawartości

wypad do 2oo :)


Aśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuje wszystkim, a jest komu było 9 motocykli, popałowaliśmy trochę, poznaliśmy naszego fana z USA, poprzytulałem się do Rebela, dotknąłem czopera i masę masę innych emocji. :bigrazz:

Cóż do soboty.

Własnie dlatego uznałem go za miły wieczór :biggrin:

Do soboty.....hej tam kolejke nalej hej tam kielichy wznieśmy.....lalalalallalala :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a czy ktoś się w weekend wybiera? :)

wypadało by uczcić 1sze godziny jazd i to bez strat w ludziach :D :icon_twisted:

a im więcej towarzystwa do uczczenia tych wiekopomnych chwil tym lepiej :D ... ;>

więc jak...? Panowie? Panie? ;) :flesje:

 

Edytowane przez kropeczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie podoba zarowno koncepcja dzisiejsza jak i weekendowa. A lepsza koncepcja niz antykoncepcja, wiec na kon i do 2oo. :)

Tylko o ktorej? Ja pracuje do 17.30...

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bede jechal do domu bo to byloby ganianie po calym miescie. Podjade do jakiegos McD. i podskocze do 2oo. Bede pomiedzy 18.00 a 18.30. Jak nie bedzie znajomych twarzy to uciekne :P Tak czy tak za dlugo raczej nie posiedze.

Ci ktorzy mnie nie znajda to poznacie mnie po fladze na lewym ramieniu i AB Rh+ na lewej piersi na textylnej kurteczce. Moto tez raczej nie do pomylenia. Jak ktos z forum bedzie to niech do mnie macha, a jak nie pomoze to lapac za fraki i zaciagac do stolika bo nie wszystkich znam (ale z mila checia kazdego forumowicza poznam)...

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i jakas lipa widze z tym umawianiem. Bylem tylko ja i oscar. A tylu ochotnikow bylo..

 

Bartek

 

O weekendzie mowa była... a dokładnie o sobote chodzi :bigrazz:

 

a czy ktoś się w weekend wybiera? :)

wypadało by uczcić 1sze godziny jazd i to bez strat w ludziach :D :icon_twisted:

a im więcej towarzystwa do uczczenia tych wiekopomnych chwil tym lepiej :D ... ;>

więc jak...? Panowie? Panie? ;) :flesje:

 

Ale obiecaj, że tym razem grzeczna będziesz :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...