Skocz do zawartości

wypad do 2oo :)


Aśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jednak nie fazer? Ja bym brał fazera, a jeszcze lepiej z750s czyli dokładnie to na co mam zamiar na wiosnę zamienić xjotę :).

 

Kawasaki jakos mi nie lezy - kiepsko sie wymawia:)))

 

Jestem chory na fazerke tylko mam obawy ze jest dla mnie z niska, a nie ma regulacji wysokosci siodla jak v-storm czy cbf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zbieram na nowy, to ty też zbieraj na nowy, a nie mi tu marcinujesz :). Ile CV wysłałes? :) :icon_mrgreen: już ja cie naucze szukać pracy

 

 

No, Waldi nie bądź looser, praca leży na ulicy tylko trza chcieć

 

 

 

 

Jutro wracam i biore sie za siebie :) To moze to jutro u mnie przegadamy ?

 

CBFke mialem sezon, szybko sie znudzila. I tak będziesz po roku zmieniał na tysiaka jakiegoś :biggrin: Może CBF 1000 weź :icon_question:

 

 

Klaudiusz nie nawiaj do zlego !!! jesli juz to CBF=>CBR XX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwalcie sie na co zmieniacie? :)

 

 

za pierwsze odłożone drobniaki kupuje dr 350 oby przed grudniem się udało, potem spylam bandziora, a najpóźniej luty/marzec planuję kupić AT RD07 i do Maja chce ją konkretnie wyszykować i uzbroić na długie wypady road i offroad. Oczywiście DRka zostaje do śmigania po błocku jako cross/enduro tylko i wyłącznie na kostkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jestem chory na fazerke tylko mam obawy ze jest dla mnie z niska, a nie ma regulacji wysokosci siodla jak v-storm czy cbf

nie kombinuj, tylko bierz Fazera!! i koniecznie srebrnego. gdyż piękny jest niezmiernie :icon_mrgreen:

 

 

w końcu nie bez powodu swego czasu nawet nosiłam jego zdjęcie w portfelu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na fotkach fazer też mi się sporo bardziej podobał od zeta, ale na żywo mały zet nawet w wersji S sporo zyskuje, przynajmniej moim zdaniem :icon_mrgreen:.

Dr350 jako drugie moto do zabawy to bardzo fajna opcja, też poważnie się nad tym zastanawiam.

Edytowane przez turtel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za pierwsze odłożone drobniaki kupuje dr 350 oby przed grudniem się udało, potem spylam bandziora, a najpóźniej luty/marzec planuję kupić AT RD07 i do Maja chce ją konkretnie wyszykować i uzbroić na długie wypady road i offroad. Oczywiście DRka zostaje do śmigania po błocku jako cross/enduro tylko i wyłącznie na kostkach.

No prosze, właśnie poszukuje AT :icon_biggrin: Mam podobny plan ale Bandyty sie nie pozbywam :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No prosze, właśnie poszukuje AT :icon_mrgreen: Mam podobny plan ale Bandyty sie nie pozbywam :flesje:

 

ja się pozbywam bo na 3 motocykle mnie nie stać, ba na razie nie stać mnie na 2 ;)

 

najpierw DR-a żeby nie przespać zimy i opanować conieco z enduro, na pewno jakieś doszkalanie w promotorze no i śmigamy ile wlezie po błocku, dołach górach, może jakiś tor crossowy jak się poczuję pewniej. A potem wszytko zależy od finansów. Scenariusz pesymistyczny zakłada kupno AT niestety nawet za rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis mam wesele wiec opije sie za was wszystkich:))

 

Marcin - pewnie ze na :banghead: inaczej nie widze, tylko musza dragusia ozenic bo na nim nie dojade:)) Bedzie chyba cbf:)

A ten draguś to za wiele dukatów? Fakt, że na 90% już sie zdecydowałem ale kto wie? "Nigdy nie mów nigdy..." :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za pierwsze odłożone drobniaki kupuje dr 350 oby przed grudniem się udało, potem spylam bandziora, a najpóźniej luty/marzec planuję kupić AT RD07 i do Maja chce ją konkretnie wyszykować i uzbroić na długie wypady road i offroad. Oczywiście DRka zostaje do śmigania po błocku jako cross/enduro tylko i wyłącznie na kostkach.

 

RD07 od 93do 95 roczniki tzw kocie oczy

ceny od 11000 do 15000 zalezy od tzw. ,,uzbrojenia" :buttrock:

 

po 96 model. Rd07A :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czas sie znajdzie czemu nie, zrobie niespodzianke kumplowi :crossy:

Taaa... niespodzianke, ze nie przyjedziesz? :D

 

Ja sie waham miedzy dl 650, CBF 600sa a FZ6 S2 musze poprobowac na kazdym ale ostatnio jestem najblizej CBF'ki

Lo matko! Marian... tylko nie jedz tym do Borek bo sie zabijesz! :icon_mrgreen:

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RD07 od 93do 95 roczniki tzw kocie oczy

ceny od 11000 do 15000 zalezy od tzw. ,,uzbrojenia" :)

 

po 96 model. Rd07A :)

 

planuję zakup czegoś między rokiem 96-01 czyli RD07A, z przebiegiem max 30.000 (czyli jeszcze na dotarciu) oczywiście chce kupić maksymalnego golasa, bo taniej i można po swojemu z czasem wykończyć. Mam mistrza co robi w metalach więc uzbrajanie wyjdzie taniej, no i zrobie to konkretnie pod siebie według tego co przeczytałem,zobaczyłem i usłyszałem. Nawet kufry aluminiowe będę sam chce zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...