Skocz do zawartości

wypad do 2oo :)


Aśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Majkel zadzwonię jutro to się ustali :buttrock:

Jeżeli dotrzemy to raczej koło 20:00 :crossy: :flesje:

 

P.S. Ty wiesz, że u mnie kalejdoskop zmian.... ale jedno pozostaje niezmienne :icon_mrgreen:

 

 

no coz.. ja prace koncze o 17 ale jeszcze musze podbic do centrum zalatwic sprawe ktora moze mi zajac rowniedobrze 5 albo 55 minut :]

 

wiec kij wie o ktorej dotre :P 19 - 20 zapewne :)

A obstawa sie pewnie pojawi po 22 ;) Monsz ma mnie na jazdy :crossy: w koncu odstawic :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem wczoraj ok 20.00 ale jakos w miare spokojnie bylo. Kilkanascie sprzetow. Milo, przyjemnie. Wypilem tymbarka (przy okazji troche go wypily niestety i moje spodnie) i polecialem.

Nie znam was wiec nie wiem czy ktos z was tez wtedy byl...

A dzisiaj niestety nie dam rady tam podjechac o wlasnych silach (chyba ze przejazdem jak bede jechal odstawic sprzet przed libacja).

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tak jak przewidywałam tkwię dziś w robocie do nocy :banghead:

W związku z czym w 2oo pojawię się dopiero w drugiej połowie października jak wrócę do Polski :buttrock:

 

Oskar a od kiedy Ty nas nie znasz? :biggrin: Aż tak narozrabialiśmy, że się nie przyznajesz :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oskar a od kiedy Ty nas nie znasz? :biggrin: Aż tak narozrabialiśmy, że się nie przyznajesz :biggrin:

 

Pisalem o srodzie - a wtedy was nie bylo. Jakbys byla to przeciez bym Cie poznal (nawet bez uszu zajaca ;) ).

Wczoraj niestety w sposob niezmotoryzowany upajalem sie w innym miejscu (przez co dzisiaj caly dzien cierpie z powodu kaca).

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbys byla to przeciez bym Cie poznal (nawet bez uszu zajaca ;) ).

Wczoraj niestety w sposob niezmotoryzowany upajalem sie w innym miejscu (przez co dzisiaj caly dzien cierpie z powodu kaca).

 

To był królik :biggrin:

Cierp ciało jak żeś chciało w środku tygodnia z Golden'owymi pijakami po knajpach się szwędać :icon_mrgreen: :flesje:

 

Widzimy się obowiązkowo po moim urlopie :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był królik :biggrin:

Cierp ciało jak żeś chciało w środku tygodnia z Golden'owymi pijakami po knajpach się szwędać :icon_mrgreen: :flesje:

 

Widzimy się obowiązkowo po moim urlopie :icon_twisted:

 

Widze ze nic sie przed Toba nie ukryje.

3mam za slowo z tym spotkaniem po urlopie (a kiedy Ci sie ten urlop konczy?).

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...