Skocz do zawartości

PIJANY NA DRODZE !!!!!


pan smok
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A bylo tak pojechalismy sobie na mecz do Pruszkowa Ela na swoim plastiku razem z SYNEM a ja swoim.Po meczu wracamy jade prawym pasem mijam jakiegos zdezelowanego passata na numerach LB cos tam jakos tak dziwnie zajezdzal mi droge dalem gazu minolem i zapomnialem.Na swiatlach Ela mowi ze on pijany jedzie no to zaczekalem na niego pierwsze podejscie do wysadzenia zrobilem na prostej w korku ale sie nie dalo szybko zwial przy skrecie z glownej drogi auto mu zgaslo w poprzek drogi(NIE MUSZE WAM MOWIC CO BY SIE STALO JAK BY JAKIS RIDERS SOBIE JECHAL)zostawilem moto na poboczu pobieglem do goscia a on znow gaz i pojechal,wskoczylem na moto rura dogonilem bez problemu zrownalem sie z nim i o dziwo gosc na moja prosbe zjechal na pobocze, a potem to juz normalnie klepanie pysia i takie tam i oczywiscie po calosci z panem bylo, mial 2,91 promila takze to juz pozostawiam bez komentarza.Orderu nie dostalismy ale mysle ze moglismy komus uratowac zycie pozdrawiam choc wiem ze odchodzi sie od pozdrowien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No te pijane szmaty są straszne...

 

No po ostatnich Borkach to chyba nie wszyscy szczególnie trzeźwi wyjechali :P

Ale tak na poważnie to pijani na naszych drogach są prawdziwą zmorą :D

Życzę Twej Edycie szybkiego powrotu do zdrowia.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...