Skocz do zawartości

Heaven Can Wait


Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze zapinam pasy... jak wsiadam do auta i nie mam pasów zapiętych, to czuje się dziwnie. To pierwsza rzecz która robie po zajęciu miejsca... Plus opierniczam innych, którzy tego nie robią....

 

Czasem wsiadając na moto łapie się, że odruchowo sięgam po pasy ;)

Edytowane przez Izzy-MM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze zapinam pasy... jak wsiadam do auta i nie mam pasów zapiętych, to czuje się dziwnie. To pierwsza rzecz która robie po zajęciu miejsca... Plus opierniczam innych, którzy tego nie robią....

 

Czasem wsiadając na moto łapie się, że odruchowo sięgam po pasy :P

 

I bardzo dobrze ;) Przez takie opierniczanie przez moją dziewczynę nauczyłem się w pasach jeździć i teraz też już dziwnie się czuje bez nich a przy okazji opierniczam innych jak nie zapinają :P ... najczęściej jest to moja mama, która jest nie reformowalna ;/ .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry filmik, Tylko niektórzy są niereformowalni i i tak będą jeździli bez pasów... :biggrin: Ja zawsze zapinam i jest to już mój odruch mimo że jak na razie jeżdże tylko jako pasażer. Ale może komuś przemówi to rozsądku tego typu filmik :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja powiem tak

człowiek uczy sie na własnych błędach, niektórzy choćby oglądali nie wiem ile takich filmów to i tak to nic nie da

ja osobiście zapinam pasy i tak jak mówią przedmówcy czuje sie dziwnie jak tego nie zrobię

takie jest moje zdanie

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja również bez pasów nie potrafię jeździć, to tak jakbym kasku nie założył jeżdżąc motocyklem.

bez pasów to raczej te strefy zgniotu i poduszki nie wiele pomogą ale jest też druga strona medalu, czasami, bardzo rzadko jazda bez pasów może uratować życie, tak jak mojemu ojcu w wypadku z tirem. Siła przy uderzeniu odrzuciła go na miejsce pasażera, z miejsca kierowcy tylko mocowanie fotela zostało :icon_mrgreen:

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...