Skocz do zawartości

Problem z wyborem motocykla


gandi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że Vn się Tobie podoba, a po wybranych cenach wnioskuję że pod 30 tys na VTXa nie wydasz. Masz tyle kasy, podaba się Tobie, jesteś pewien, że wybrana maszyna to nie mina kup. Ja też miałem dylemat też mówiono mi o VTXach i innych fajnych maszynkach, a kupiłem VL1500. Zrobiłem w tym sezonie coś koło 11000 km chodzi pięknie, ludziska się oglądają, mnie też pasuje. Jeżeli kiedyś zmienie na inne moto to też będzie dylemat czy VN2000, czy C1800. Najlepiej gdybyś mógł śmignąc Vnem i Vtxem wtedy jasnośc obrazu będziesz miał w 100%.

 

Po wypowiedziach kolegów wnioskuje, że VTX to jedyny słuszny kierunek. No mam spore wątpliwości. Dla mnie za OSTRY no i trochę przerost formy nad treścią. Maszynka fajna, ale są fajniejsze wszystko w zależności co się koomu podoba no i ile kasy jest w stanie wydac na to swoje podobanie.

 

Jak kupisz sprzęta pochwal się. Ten czerwony z fotki podoba mi się najbardziej. Weź na zakup kogoś kumatego w temacie min na polskim rynku wiecej niż liści na drzewie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie twierdze ze kazdy vn lyka olej. dla mnie i tak jest z tych 3 najfajniejszy.

ale ma norme spalania nawet do 1,5l/1000km. i slyszalem gdzies ze zalezy to wylacznie od sposobu w jaki sie uzytkuje pojazd.

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

aleś odkopał temat... na temat dużego draga napisano tu sporo, wystarczy wejść w odpowiedni dział* i czytać ;)

 

BTW polecałbym raczej 650, jeśli to ma być pierwsza maszyna. styl ten sam, wygląd praktycznie się nie różni - chyba nawet rama jest ta sama, a jednak masa i łatwość prowadzenia AFAIR opinie użytkowników sporo wyższe dla małego draga

jsz

 

* - motocykle - cruiser/ chopper - yamaha, gdyby były jakieś wątpliwości

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...