Skocz do zawartości

Pomarańczowa gorączka:D


piterq1991
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

 

Po sprzedaży KDX'a przyszedł czas na coś nowego. I oto jest EXC w garażu. Chwale się odrazu jak każdy inny :notworthy:

http://bikepics.com/members/piterq1991/ foty sprzęta. Jutro będą nowe lepsze, dziś już było ciemno jak robiłem.

 

Może teraz coś o moto: Kierownica PROTRAPER, sprężyna i lagi, piasty i zębatki w kolorze złotym, zmieniona charakterystyka zawieszenia, czarne magnezowe dekle silnika oraz czarne felgi i rama, listki chroniące przed gałęziami, moduł JD zmieniający charakterystykę pracy silnika, posiadający dwie mapy, wydech FARIOLI, natomiast końcówka DOMA, aluminiowa osłona pod silnik. W moto na wiosnę wymieniony tłok, korba i od tego czasu tylko raz jeżdżony. Silnik ładnie pracuje, wkręca się błyskawicznie, nic nie muli.

Jedynie co mam do zrobienia to: jedno łożysko na wahaczu do wymiany bo ma drobny luz, zimeringi w zawieszeniu na przodzie, Światło na tyle nie świeci ani hamulec, licznik nie wskazuje prędkości(chyba to jest nieoryginalny niech ktoś luknie na fotce i sie wypowie bo ja nie mam pojęcia jaki powinien być) i to by było na tyle.

 

Wrażenia z jazdy niesamowite. Do kdx'a to nie ma co porównywać. Tutaj z 3 na kolo idzie a kdx z 2 ledwo co. Nie spodziewałem się, że może być taka różnica w mocy. Nie żałuje zakupu, dałem 7800zł do tego dostałem nówkę oponę na tył michelina, podnośnik pod moto oraz błotnik crossowy na tył. Tak więc myślę, że udany zakup. :notworthy: Lecz to moto ma dla mnie jedna wadę niestety. Pali niesamowicie dużo :biggrin: jak zatankowałem 7l przeleciałem asfaltem 25km jakoś i w terenie ja wiem jakoś 3-4 godz i po paliwie. Jak wy robicie jak lecicie w teren na cały dzień? Bierzecie zapas paliwa ze sobą i jak braknie dolewacie?

 

Pozdrawiam :notworthy:

Edytowane przez piterq1991
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zatankowałem 7l przeleciałem asfaltem 25km jakoś i w terenie ja wiem jakoś 3-4 godz i po paliwie.

I ty jeszcze narzekasz?? Setki tak spalają. :flesje:

A moi kumple biorą poprostu 5 litrów już z mieszanką do plecaka i heja w teren. W zupełności wystarcza na cały dzień jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

Po sprzedaży KDX'a przyszedł czas na coś nowego. I oto jest EXC w garażu. Chwale się odrazu jak każdy inny :smile:

http://bikepics.com/members/piterq1991/ foty sprzęta. Jutro będą nowe lepsze, dziś już było ciemno jak robiłem.

 

Może teraz coś o moto: Kierownica PROTRAPER, sprężyna i lagi, piasty i zębatki w kolorze złotym, zmieniona charakterystyka zawieszenia, czarne magnezowe dekle silnika oraz czarne felgi i rama, listki chroniące przed gałęziami, moduł JD zmieniający charakterystykę pracy silnika, posiadający dwie mapy, wydech FARIOLI, natomiast końcówka DOMA, aluminiowa osłona pod silnik. W moto na wiosnę wymieniony tłok, korba i od tego czasu tylko raz jeżdżony. Silnik ładnie pracuje, wkręca się błyskawicznie, nic nie muli.

Jedynie co mam do zrobienia to: jedno łożysko na wahaczu do wymiany bo ma drobny luz, zimeringi w zawieszeniu na przodzie, Światło na tyle nie świeci ani hamulec, licznik nie wskazuje prędkości(chyba to jest nieoryginalny niech ktoś luknie na fotce i sie wypowie bo ja nie mam pojęcia jaki powinien być) i to by było na tyle.

 

Wrażenia z jazdy niesamowite. Do kdx'a to nie ma co porównywać. Tutaj z 3 na kolo idzie a kdx z 2 ledwo co. Nie spodziewałem się, że może być taka różnica w mocy. Nie żałuje zakupu, dałem 7800zł do tego dostałem nówkę oponę na tył michelina, podnośnik pod moto oraz błotnik crossowy na tył. Tak więc myślę, że udany zakup. :wink: Lecz to moto ma dla mnie jedna wadę niestety. Pali niesamowicie dużo :evil: jak zatankowałem 7l przeleciałem asfaltem 25km jakoś i w terenie ja wiem jakoś 3-4 godz i po paliwie. Jak wy robicie jak lecicie w teren na cały dzień? Bierzecie zapas paliwa ze sobą i jak braknie dolewacie?

 

Pozdrawiam :banghead:

 

 

 

 

gratuluje fajnego sprzętu szerokości na drogach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...