Skocz do zawartości

Wymiana rolek


mwichan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :biggrin:

 

Mam pytanie czy zdołam sam wymienić rolki? Chodzi mi o to że w opisach doradzają ażeby mieć kompresor i klucz do niego, ja takiego sprzętu nie posiadam i nie wiem czy dam radę. Spytam się jeszcze w serwisie ile za to wezmą. Aha, umiejętności mam, nie najgorsze chyba, ale profesjonalnego sprzętu brak.

 

 

pzdr

 

PS Rolki w skuterze ofkors

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wiadome, ze w skuterze.

 

bez pneumata sobie odpusc- bardzo ciezka praca przy zblokowaniu talerzy wariatora.

 

sama wymiana jest banalna i ogranicza sie do wyczyszczenia i wsadzenia nowego na miejsce starego :biggrin: zreszta zobaczysz to sam stwierdzisz.

 

tak czy siak bez oneumata odradzam.

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radze ci zebys pojechal do dobrego mechanika najlepiej znajomego i powinien ci to zrobic bezprobemowo. to jest jakies 20min roboty. i tak jak kolega sie przed tem wypowiadal bez pneumata ciezko. pozdro

 

to kicha ;/ no nic szukam kogoś w okolicy kto ma pneumat ;]

pzdr

 

no to jedz do jakiegos dobrego mechanika moze ma jakis przyzad ktory zablokuje kolo i popusci ta srube. albo wpadnij do mnie to ci to zrobie;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestes ze zdunskiej woli, wiec daleko do mnie(łódź-centrum) nie masz.

 

moze uda mi sie skolowac Ci pneumata na chwile, w sensie ze podjezdzasz do mnie- rozkrecasz- daje ci pneumata i robisz wszystko przy mnie. jesli cos to sobota wieczor lub niedziela.

 

jakby cos to wal na pw.

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da się bez , poprzez płaski śrubokręt i dobre, mocne miejsce w obudowie. śrubokrętem blokujesz zębatkę startera i odkręcasz nasadowym nakrętkę wału i po problemie :flesje:

 

teoretycznie pneumat jest bezpieczniejszy ale może się zdarzyć że upieprzy część wału gdzie jest nakrętka :icon_razz: (ale to się raczej nie zdarza jeśli było bez patentów przykręcone)

 

 

p.s

pneumata ma każdy wulkanizator

Edytowane przez enduromaster

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi, i dzięki magneto za propozycję. Gadałem ze znajomym diagnostą, i mają w okręgowej stacji kontroli wszysto, przy trasie do Zduńskiej Woli, ale może podejdę do gościa bo trzy domy dalej mam mechanika, to zagadam po sąsiedzku ;] Jak coś to się będę odzywał.

 

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...