Skocz do zawartości

Umowa PCC-1


thefex
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hej

kupilem motocykl, ktory jest zarejestrowany na 2 osoby (wspolwlasciciele).

teraz przyszlo mi wypelniac PCC-1.

w miejscu B. wpisuje swoje dane (jako nabywca, niezwolniony z podatku), zas w miejscu C. wklepuje dane osoby, ktora mi sprzedaje (zwolniony z podatku).

problem w tym, ze w C. jest miejsce na 1 osobę.

 

w druku dodatkowym PCC-1a sa natomiast dodatkowe miejsca na B. (dla nabywcy) ? ?

jak to zrobic zeby bylo ok?

 

wpisac po prostu jednego ze wspowlascicieli i olac temat?

czy musze miec inny druk?

 

tutaj linki do obu umów

PCC-1 http://www.v10.pl/archiwum/prawo/wzorydokumentow/pcc1.pdf

PCC-1a - klik

Edytowane przez thefex

KTM LC4 400 SC '95

Honda CB 1100 Bol D'or '83

DKW KM 200 '35

www.bikepics,com/members/thefex/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc, teraz jest do wypelnienia PCC-3, tam nie ma podpisu sprzedajacego. (coprawda nie pomoglem do konca ale tylko nakierowalem na dobry trop)

 

pozdrawiam.

 

EDIT: przejrzalem druk PCC3 i am nie ma nic odnosnie sprzedajacego. Tak wiec do boju.

Edytowane przez mrf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak dam na umowie 4 tys zl to przejdzie?

bo cena zakupu jest o 3 tys wyzsza.

 

a moze wpisac na umowie cene 2000 zl i w uwagach dopisac "zepsuty/niekompletny silnik" ?

KTM LC4 400 SC '95

Honda CB 1100 Bol D'or '83

DKW KM 200 '35

www.bikepics,com/members/thefex/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem swój za 5 koła i tyle wpisałem, w opisie czynności prawnej wpisałem kupno motocykla takiego a takiego, uszkodzone to, to i to. W US kobieta porównała wartość z książką - u siebie miała ten rocznik od 6 tys. Ale powiedziała, że może być i przeszło. Aha, US Olsztyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W US moga chciec zobacyzc kopie umowy K-S zeby zweryfikowac czy kwota sie zgadza. Jesli wartosc na umowie ebdzie za niska w stosunku do ich ksiazeczki to ta wartosc podniosa na druku PCC3. Zawsze mozesz wpisac ze skrzynia sie wysypala czy silnik jest zatarty :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokombinuje, zobaczymy.. oczywiscie ''nie'' wchodzi w gre oszuiwanie naszego ''kochanego'' Urzedu Skarbowego - wszak podatek od wzbogacenia TRZEBA placic, niech panstwo ma cos z tego, ze jam se motóra kupił :bigrazz:

KTM LC4 400 SC '95

Honda CB 1100 Bol D'or '83

DKW KM 200 '35

www.bikepics,com/members/thefex/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...