Skocz do zawartości

Plecako/Tankbag - co polecacie?


Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Jako że ostatnio przez własną głupotę zdemolowałem swój ulubiony plecak z którym jeżdziłem na moto to wpadłem na pomysł coby kupić Tankbag który można szybko, łatwo i przyjemnie przerobić na plecak ( i raczej na plecak niż na torbę na ramię a to ze względu na wygodę).

 

Torba duża być nie musi ponieważ w 90% będzie wykorzystywana przy :D lataniu po mieście - myślę że pojemność między 12 a 18l będzie ok. Dodatkowo miło by było jakby miała mapnik... na koniec kasa - też rozsądna myślę że górna granica na poziomie 250zł jest OK.

 

Czy macie jakieś swoje typy co możecie polecić? Z góry dzięki za sugestie :) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja polecam wszystkie takbagi ( wszystkie modele z plecakiem ) firmy metro , modele mozesz obejzesz na stornie www.motocykle.pl sa stosunkowo niedrogie a z bardzo przyzwoitej jakosci , sam je sprzedaje wiec wiem o to jest , jak masz czas to podjedz na bazar lodzki ( tam mamy 3 stoiska ) i porozmawiamy , doradze jaki no i zawsze cos z ceny spuszcze, bardzo fajny hest model " enduro" ( to nie jest tankbag do enduro tylko taka nzawa)

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak się ono metro zachowuje w deszczu? bez pokrowca, znaczy, bo z nim to pewnie nieźle :crossy:

i proszę o odpowiedź nie z punktu widzenia sprzedawcy (i tak nie będzie mnie w łodzi), tylko użytkownika ;>

TIA

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja polecam wszystkie takbagi ( wszystkie modele z plecakiem ) firmy metro , modele mozesz obejzesz na stornie www.motocykle.pl sa stosunkowo niedrogie a z bardzo przyzwoitej jakosci , sam je sprzedaje wiec wiem o to jest , jak masz czas to podjedz na bazar lodzki ( tam mamy 3 stoiska ) i porozmawiamy , doradze jaki no i zawsze cos z ceny spuszcze, bardzo fajny hest model " enduro" ( to nie jest tankbag do enduro tylko taka nzawa)

pozdrawiam

 

Super, niestety nie wybieram się do Łodzi bo w ten łykend okrutnie mi nie po drodze, ale może będziecie w przyszły łykend na Służewcu w Stolnicy? :bigrazz: bo jest większa szansa że "na miejscu" prędzej dotrę :)

Edytowane przez Chmiell
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...