Skocz do zawartości

Honda Shadow VT 1100 Spirit


Chrapacz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

Witam...

 

Ja też od końca ubiegłego sezonu jeżdżę Shadowką 1100 Spirit... :) Powiem krótko -- maszynka cudo... :( Z niecierpliwością czekam na rozpoczęcie sezonu, bo... sami wiecie!!! :(

 

Pozdrowionka...

 

PS. Szukam manuala do VT1100 Spirit, bo poprzedni właściciel go zgubił... ;) Czy możesz mi pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Co do opinii na temat Spirita - jak to Honda - tylko plusy. Tylko nie rozumiem jednego - po co w Hondzie Shadow zmniejszyli moc o 18 KM??? ;) Cholerne normy dotyczące spalin. Reszta super - klang, wygląd, no i niezawodność.

Osobiście wolę mój model ale na temat gustów się nie dyskutuje.

Pozdrawiam.

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Co do opinii na temat Spirita - jak to Honda - tylko plusy. Tylko nie rozumiem jednego - po co w Hondzie Shadow zmniejszyli moc o 18 KM??? ;) Cholerne normy dotyczące spalin. Reszta super - klang' date=' wygląd, no i niezawodność.

Osobiście wolę mój model ale na temat gustów się nie dyskutuje.

Pozdrawiam.[/quote']

 

Kwestia wyglądu rzeczywiście zależy od gustu -- na pewno spirit wygląda "lżej"... Ale niezawodność -- jak najbardziej... Jeździłem wcześniej Shadowem VT 700 C z 86 roku i po tylu latach wciąż oczarowywał swoją sprawnością... A klang... No cóż, zależy od wydechów... 8)

 

PS. "telemis" i "tomo" to ten sam JA... z powodu problemów z logowaniem musiałem utworzyć dwa konta, ale korzystał będę z konta "telemis"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To właśnie charakteryzuje Honde - trwałość i niezawodność. Kto raz pozna tę markę na ogół nie narzeka (chyba, że ma pecha i trafi na zarżniętego sprzęta).

Pozdrawiam.

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hondy nigdy nie miałem, ale co do niezawodności to mogę to potwierdzić na badzie doświadczeń motocykli kolegów. NIe oszczędzać na oleju filtrach i robić to dokładnie i systematycznie, a honda na bank odpłaci się niezawodnością. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe oszczędzać na oleju filtrach i robić to dokładnie i systematycznie, a honda na bank odpłaci się niezawodnością.

Święte słowa - nic dodać, nic ująć.

Pozdrawiam.

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...