Skocz do zawartości

Wygodny turystk dla starszego Pana :P


Rekomendowane odpowiedzi

535 nadaje się do turystyki jak za przeproszeniem krowa do wyścigów. Można, ale ani wygodnie ani skutecznie. Zresztą tak w ogóle wszelkie choppery do tego się nie nadają. Niewygodna pozycja, tzn. wygodna na pierwszy rzut ... d*** po kilkuset kilometrach zamieniająca się w tortury, mały zbiornik paliwa i związany z tym mały zasięg, mały komfort i jeszcze parę innych ... małych rzeczy :bigrazz: .

Jak pisał Drogowiec the Winner is Honda Deaville ... Bandit też byłby niezły ...

W zasadzie dobra jest każda 600tka z owiewką i ładownością powyżej 200kg, każda oprócz supersportów które tak jak czopki raczej nienadają się do turystyki ... w zasadzie ... gdyż jeśli miłość jest wielka pogodzi się ze wszystkim.

Nawet z bólem tyłka. Piszę oczywiście o miłości do motocykli i niewygodnych siedzeniach :icon_mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisał Drogowiec the Winner is Honda Deaville ...

 

Pod wzgledem spalania i zasiegu jest nie do pobicia.

 

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dlugie trasy to i moj sie nada . mowie o zzr 1100 :icon_twisted:

tylko ze nie polecam go na sprzeta dla nowicjusza w temacie .

chociaz czlowiek z poukladanymi meblami [dojzaly emocjonalnie] dalby rade sobie spoko.

ale podzielam opinie kolegow choper nie nadaje sie do turystyki. tak samo jak jeep na dziurawy asfalt ,wbrew opiniom nieznajacych tematu.

pozdrawiam

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Króciutko: mam same dobre doświadczenia z jazdą 2 osoby - spacerowo - do 100km/h.

Ja ważę 95kg + moja żona ok. 60kg i mamy słuszne wzrosty.

Zaleta podstawowa to niezawodność i prostota sprzętu, sakwy itd.

 

I nie jest to kryptoreklama (sorry, ale mój Drag jest w dziale sprzedam).

 

Koronka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Powiem tak... mój ojciec ma Intrudera 800ccm i powiem Ci co myślę o tej sprawie:

1)Jego moc jak i moment obrotowy sprawiają że ma świetne osiągi i w ogóle sie nie odczuwa że się jedzie z kimś

2)Wujek ma VL 800 Volusia - to już inna bajka...nieco słabszy...wydech nie chodzi tak samo :icon_evil: i trudno nim sie manewruje (szeroka kierownica)

3) wydaje mi sie że virago może być za słaba...szczególnie jak bedzie trzeba kogoś wyprzedzić

4)Na pewno nie chodzi tak pięknie jak intruz :icon_evil:

 

Wybór należy do ciebie...lub niego... pozdro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...