Skocz do zawartości

14.10 - Zakończenie sezonu motocyklowego


voti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

te chłopy!!!

nie przesadzajcie ma być 6 stopni na + i zapowiadaja 0,1 mm sniegu, ale w sumie na dzis zapowiadaja 0,7 mm deszczu i to chyba jakas mrzawka.

Kto nie przyjedzie to komornik sie zjawi i rekwiruje moto w ciągu 48 h. :icon_mrgreen:

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PROSZĘ ZABRAĆ ZE SOBĄ PODKŁADKĘ POD STOPKĘ BO MOTOCYKLE BĘDĄ STAŁY NA BOISKU TRAWIASTYM I MOŻE BYĆ MIĘKKO

 

Zapraszamy również na nasze forum Małej

 

http://www.forum.moto-friends-mala.pl

 

i stronę http://www.moto-friends-mala.pl

 

 

A co do pogody to 2 tygodnie temu śmigałem do Kamieńczyka k/Wyszkowa i rano było 6 stopni i mgła na 15 m aż do Sandomierza i sie dało pojechać :)

 

BARDZO WAŻNE!!

 

"W związku z usprawnieniem przebiegu naszej imprezy podjęto dziś - z powodu ewentualnych problemów pogodowych następujęce decyzje związane z programem zlotu na zakończenie sezonu....- od 9.00 zjażdzamy się parkując motory pod kościołem, na parkingach obok, na cmentarzu a jeśli zajdzie taka potrzeba na boisku sportowym koło szkoły ... motory będą pod ciągłym nadzorem strażaków i policji.- rejestracja uczestników w wyznaczonych punktach, pobranie kartki do kuchni, zakup gadzetów.....- o 10.00 Msza św - w kościele....ze względu na pogodę... Po Mszy św. poświęcenie nowych motorów....- Po Mszy przejście - bez motorów - na stadion ( tuż obok ). Tam koncerty, posiłek, mecz, konkursy, tańce, pokazy.....wspólne zdjęcie, w międzyczasie przejazd pod pomnik..... tak do około 13.30...- od 13.30 formujemy szyk paradny.... i parada... do Dębicy - tu złożenie kwiatów przy pomniku JP II, krótki postój, potem przejazd do Ropczyc ... postój i rozwiązanie zlotu. Według prognoz ma być sucho i w miarę ciepło.... Impreza gotowa... grochówka na gazie.... kiełbaski w garach dochodzą... gadżety czekają.... Mała nie może się doczekać jutra..... i Was.Przybywajcie!!!! będzie się działo. Wuju."

 

Proszę bardzo przekazać zainteresowanym.

Edytowane przez voti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowilam! szukac blondyny z aparatem! :icon_mrgreen:

 

zrobilam ponad 400 zdj. i po woli bede wrzucac na fotosik.pl

..a to wszystko z mysla o WAS! :wink:

voti- dostaalm cynk ze ty mozesz umiescic na stronie?

 

ja dzisiaj bawilam sie swietnie! od poczatk udo konca :flesje:

 

Goska

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowilam! szukac blondyny z aparatem! :)

 

zrobilam ponad 400 zdj. i po woli bede wrzucac na fotosik.pl

..a to wszystko z mysla o WAS! :D

voti- dostaalm cynk ze ty mozesz umiescic na stronie?

 

ja dzisiaj bawilam sie swietnie! od poczatk udo konca :)

 

Goska

 

A ja Cię widziałem, jak biegałas z wielkim aparatem i pstrykałas foty :wink: A co do imprezki wypasik, tylko troche z rana zmarzłem w paluchy. A jeszcze jedno grochóweczka mega wypas, mniami, az zjadłem cztery porcje i mało mi było :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...