Skocz do zawartości

14.10 - Zakończenie sezonu motocyklowego


voti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

i mi również się podobało, widać było że dużo serca było włożone w całą tą organizację, zaangażowanie wielu ludzi i motocyklistów jak i również "tubylców".. wielkie dzięki za mile spędzony czas z wszystkimi, których nawet nie znam LIVE jak i tymi których poznałem na "żywca". Wielki SZACUNEK dla organizatora. Oby takich więcej ludzi :P

 

A co do pogody to nie ma co... udała się, mimo że zmarzłem okrutnie to ważne że nie padało mokre g.wno z nieba :P

 

Czas do "snu" "motorynko".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

ja również dotarłem :icon_rolleyes: impreza super jak już niektórzy pisali "oby tak dalej" :evil: jedzonko super jak to mówią u mnie "dobryńkie" :icon_rolleyes:

moja uwaga to taka: jak widać forumowiczów dopisało tylko szkoda że nie można się było jakoś rozpoznać napewno ktoś koło kogoś przechodził z kim pisał albo coś

może na przyszły raz zorganizowało by sie jakoś o obmyśliło jakiś znak rozpoznawczy

a tak to jeszcze raz tylko pogratulować organizacji :banghead:

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no-a ja przed chwilka przegladnelam zdj z malej :icon_razz: jest ich od ch.. i jeszcze troche.

 

na pewno na nich sie kilka razy zlapaliscie ;)

mycior- ty stales tam w glab cmentarza?

 

Goska

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

mycior- ty stales tam w glab cmentarza?

 

Goska

 

taaaaa to ja , juz drugi raz w tym samym miejscu.Stałem tam na rozpoczeciu sezonu i na zakonczeniu, ale sezon udany wiec cmentarz chyba jest szczesliwy.Najleprze to było to jak Wuju zapraszał: "Smiało smiało na cmentarzu jeszcze jest miejsce"

 

hehhe

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już go niestety nie ma, ale przeczytanie groziło szokiem!! Ogólnie chodziło o to że ktoś zbluzgał wuja o to że nie było tej osoby (z jej winy) na rozdaniu nagród i ta osoba właśnie nie dostała tej nagrody i że wuju rozdaje je swoim. Sic!

 

Zażyczyła sobie żeby usunąć z galerii małej zdjęcia starych motocykli bo zostali wszyscy posiadacze weteranów obrażeni ?????

Jakiś furiat chyba z tego gościa z Sędziszowa

 

Wuju niestety rozważa nieorganizowanie juz imprez w małej bo nie chce aby było to źródłem takich sytuacji :biggrin:

 

Może niech ten pan nie przyjeżdża a wszyscy pozostali będą szczęśliwi jak zawsze.

 

Proszę niech sie wypowiedzą właściciele weteranów czy zostali urażeni przez wuja dlatego że tamten gość nie dostał nagrody.

 

Wspierajmy wuja jak najwięcej!!

 

EDIT:

 

Co do tego gościa otrzymałem info że on już tak ma i dymi gdzie się da.

Byli koledzy u wuja ze wsparciem i jest OK !!

Edytowane przez voti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktokolwiek pragnie zakupić dla siebie albo dla bliskiej osoby chustę ze spotkania w Małej - 7.50zł albo kalendarz 4,50zł to proszę wysłać zamówienie z danymi adresowymi i ilością na e-mail [email protected] w celu uzgodnienia warunków wysyłki.

Pozdrawiam

Edytowane przez voti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...