Skocz do zawartości

14.10 - Zakończenie sezonu motocyklowego


voti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jedzie ktoś z Przemyśla lub okolic?? Chętnie bym się wybrał na kilka motorków.

 

 

Tak jedzie kolega z Przemyśla gg:2608127

 

 

Na stronie www.moto-friends-mala.pl jest do pobrania po prawej stronie formularz który trzeba wypełnić i zostawić organizatorom zlotu w najbliższą niedzielę !!!! - w celach informacyjnych o nowych spotkaniach.

 

Dębica zbiera się o 8 na shellu i potem przejazd przez Dębicę i jazda na Małą

 

Pozdrawiam

Edytowane przez voti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jade juz na 100% ale samochodem-

 

czy na paradzie znajdzie sie dla przyszlej amazonki kawalek tylniego siedzenia? :D

 

Goska

 

 

Nom ja bym mogł coś zorganizować, bo pozyczam kumplowi moto (inne nie moją CyByRy) i on nie ma plecaka, ale jeszcze musze z nim pogadać.

 

 

pzdr

 

 

noi LIPA

Kumpel juz sobie coś zorganizował na tył,ale mysle ze znajdziesz kogoś jak si eładnie usmiechniesz.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motocykli bedize duzzzooo - zbiorka kolo 8 ale pewnie do 8:30 - max do 9 bedziemy na Shellu - coby mielc, tarnow dolecialy.

 

pzdr

 

 

Slyszałem ze ma sie pogoda popsuc:(

 

to zle słyszłeś :biggrin: , bedize słonko i 15 stopni spokojnie

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś czuje że to bedzie mega wypas impreza

 

bedzie bedzie;) postaramy sie o to.

 

mycior- damy rade :icon_mrgreen: ee raczej ja dam. trzeba sie tylko ladnie usmiechnac :flesje:

dozobaczenia w malej.

 

Goska

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Voti kuruj sie kuruj musisz wpasc....:buttrock: Ja tez mam troche pecha bo zamowilem w tamten poniedzialek w ps bikes w krakowie uklad napedowy do mojej tdr i cos nie przychodzi dzwonilem tam w piatek mowili ze juz wyslane dzwonilem we wtorek bo nic nie przyszlo to powiedzieli ze dopiero wysylaja a jak dzis dzwonilem to dopiero wczoraj wyslali ...Juz nie moge jak nie przyjda do jutra to ich .....@#$$% Zamawial ktos cos w tym sklepie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...