Skocz do zawartości

Włącznik/wyłącznik do lightbar'ów.


Rekomendowane odpowiedzi

Szukam estetycznego i stylistycznie nawiązującego włącznika/wyłącznika do lightbar'ów, który byłby zamontowany na kierownicy. Przejrzałem ofertę Allegro - tam występują głównie przełączniki zespolone.

Ponieważ w obwodzie będzie przekaźnik, włącznik nie musi wytrzymywać dużych obciążeń.

Oczywiście w sklepach elektrycznych jest wiele takich, ale... jak je przymocować do kierownicy??? Tu dodam, że propozycje z taśmą samoprzylepną, tudzież sznurkiem do snopowiązałek bardzo obrażą mój motocykl.

Proszę o rady, pomysły...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cezsek... Dziękuję!

To najlepsza ze znanych mi propozycja (skądinąd też ją oglądałem na Allegro), ale jeszcze nie w mojej stylistyce. No cóż... taki jestem - lightbar'y mam już zamontowane od wielu miesięcy, a... nie przekonał mnie jeszcze żaden włącznik. Hmmm...

Mimo wszystko za chęć pomocy - jestem wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po zamontowaniu jest całkiem dyskretny, o to chodziło akurat.

A jeśli chodzi o dyskrecję, to jedynie rękodzieło.

W mojej viagrze, montując lightbary, kupiłem mikroprzełącznik, który zamontowałem pomiędzy kontrolkami, w wolnym miejscu. Dyskrecja pełna.

Do czasu, kiedy skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że w kraju jest tylu idiotów. (by S. Lem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shadok... Nie znam oferty Louis'a w zakresie włączników. Jeśli mógłbyś zamieścić tu link do takiej...

 

Abstrakt:

Kiedy pisałem pierwszego post'a, zastanawiałem się jakimi słowami przybliżyć charakter włącznika. Użyłem określeń: "estetyczny" i "stylistycznie nawiązujący". Wówczas byłem z nich zadowolony, choć w komplecie zadowolenia brakowało satysfakcji.

Kiedy zobaczyłem Twój przymiotnik: "dyskretny", poczułem (miłą) zazdrość. Właśnie tak chciałem napisać - dyskretny!

 

Cezsek... Co to jest mikroprzełącznik? Jak wygląda? Gdzie można go kupić?

Edytowane przez jusza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cezsek... Dziękuję!

To najlepsza ze znanych mi propozycja (skądinąd też ją oglądałem na Allegro), ale jeszcze nie w mojej stylistyce. No cóż... taki jestem - lightbar'y mam już zamontowane od wielu miesięcy, a... nie przekonał mnie jeszcze żaden włącznik. Hmmm...

Mimo wszystko za chęć pomocy - jestem wdzięczny.

 

Jurek a nie mozesz zwyczajnie podlaczyc lightbarow do dlugich swiatel ???

To chyba najlepsze i najprostrze wyjscie. I tak wiekszosc ludzi jezdzi majac cala "elektrownie" wlaczona a i blyskajac komus dlugimi od razy blysniesz lightbarami i bedziesz lepiej widoczny :crossy: ;)

Ale to tylko takie moje osobiste zdanie ............... ja tak mam u siebie :flesje:

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam podłączone razem z "długimi" i uważam to za sensowne rozwiązanie, godne polecenia.

Mikroprzełącznik omawiany wyżej ma tą wadę, że gdy go puścisz to rozłączy więc należałoby dodatkowo zastosować w nim przekaźnik z układem podtrzymującym (czy jak to tam nazwać) - czyli dodatkowe kombinacje.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...