Skocz do zawartości

co się stało w tzr 50


shotter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A czy przypadkiem łańcuszek sprzęgła nie pękł albo nie spadł??

Bo obrotomierz przeważnie jest napędzany z skrzyni biegów, jeśli on nagle pada to przeważnie winą jest sprzęgło. (mówie o mechanicznym obrotomierzu). Wykręć świece i zobacz czy jest iskra, jest to sprawdź dopływ paliwa do świecy. Na przyszłość pisz tak jasno jakbyś debilom pisał, gdyż wtedy możemy spojrzeć na problem z szerszego aspektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy przypadkiem łańcuszek sprzęgła nie pękł albo nie spadł??

Bo obrotomierz przeważnie jest napędzany z skrzyni biegów, jeśli on nagle pada to przeważnie winą jest sprzęgło. (mówie o mechanicznym obrotomierzu). Wykręć świece i zobacz czy jest iskra, jest to sprawdź dopływ paliwa do świecy. Na przyszłość pisz tak jasno jakbyś debilom pisał, gdyż wtedy możemy spojrzeć na problem z szerszego aspektu.

 

W tzr nie ma łańcuszka sprzęgłowego, obrotomierz czerpie impulsy z cewki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic powiem najnowsze info

akulmator się sam doładował jakos ale jeszzce go doładuje is prawdze

i tak prubowałem go odpalic ale wchodziło na 1.5ty obroów ale się nie oplalił i dziwnie głosno chodzi jakby cos stukało w srodku jak traktor

przypadkiem się nie zatarł cylinder??

bo szłyszłaem ze wtedy nie mozna odpalic

bo wął raczej niee bo by chyba mnie wyjebało z motora

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bez przesady nie wylecisz przez kierownice jak Ci sie wal zatrze... ale silnik by Ci nie krecil w ogole. Najwyzej przy zatarciu walu blokuje sie tylne kolo (sprawdzone 2 razy ;] ) to jst dwusuw zatem moim zdaniem zdejmij glowice i spojzyj w tlok... moze sie posypal, moze pekl moze pierscien sie sypnol moze sie zatarl bo nie dostal oleju a moze cos jeszcze innego... tylko ty mozesz sprawdzic co to jest my ci 100% odpowiedzi napewno nie damy zdalnie przez internet....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

regeneracja wału około 70zł, mi dwa razy wał Pękł nie zatar sie i nic sie nie stało oprucz zgaśniecia motoru, 2 razy pękł mi czop przy samej przeciwwadze, i to zawsze jak "strzelałem" z wydechu:)

a z tą tegeneracją??? w serwisie mowili ze w japoncach sie to nie sprawdza. oddac do regeneracji czy szukac walu/silnika??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...