Skocz do zawartości

problem z tzr 50


shotter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ostatnio moja tzr 50 dziwnie szumi i niekiedy gasnie i sa lekkie problemy z odpaleniam trzeba stratowac z6razy zeby odpaliła co to jest wymieniałem cylinder tak 3 miechy temu oczywisce przesz te 3 mi3chy rozbiłem z 4-5tys km o oczywiscie ma pełnych obrotech tak do 10tys niekiedy więcej

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opisz dokladnie wszystko, jak ci gasnie i w jakiej sytuacji. i skad to szumienie.

 

moze ci sie spieszy, nie wiem, ale z laski swojej nie pisz tak chaotycznie, uzywaj przecinkow i kropek to na pewno bedzie nam latwiej w ogole to przeczytac i dojsc do jakichkolwiek wnioskow.

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motro jest z 2004roku

gasnie w sytuacji np jak na wysokich obrotach i nagle hamuje i spadaja obroty równiesz nagle to niekiedy zgasnie

i nie mogę go odpalic odrazu tak po 6 prubach i to na ssaniu odpala i jest oki

ale ostatnio ten problem nie wiem czemu zniknoł

w piątek jezdziłem przejechałem z 50km oczywiscie w warunkach nie sprzyjających motorowi miasto

ale jak jezdziłem w sobote było wszysko oki ale przejechałem tylko 2 km

ale obawiam się ze to znowu moze się powturzyc

a ten szum jakby dochodził z silnika

 

 

 

opisz dokladnie wszystko, jak ci gasnie i w jakiej sytuacji. i skad to szumienie.

 

moze ci sie spieszy, nie wiem, ale z laski swojej nie pisz tak chaotycznie, uzywaj przecinkow i kropek to na pewno bedzie nam latwiej w ogole to przeczytac i dojsc do jakichkolwiek wnioskow.

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki jest RZECZYWISTY przebieg motocykla?

 

możliwe ze poszly lozyska na wale,ale nie chce mi sie w to wierzyc. stad byloby szumienie.

 

mozliwe, ze masz po prostu zapchany gaznik i dlatego czasem sa takie problemy. na odleglosc nic nie poradze, trzeba by obejrzec moto i wttedy mozna wszystko powedziec.

 

dla mnie sprawdz dolot paliwa- moze cos jest przypchane.

 

ile kilometrow docierales maszyne i w jakich warunkach?

 

w/w 2 kilometry to ja ROZGRZEWAM swoja maszyne i dopiero moge dac jej w palnik.

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...