Skocz do zawartości

2.gi Rajd "Pękniętej gumy" Szczecin


Redskin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie :wink:

 

Zapraszamy wszystkich, bez względu na to czym jeżdżą na 2gi turystyczny rajd motocyklowy na orientację.

 

TERMIN: 6.10.2007

 

ZAPEWNIAMY:

- atrakcyjną trasę ok 60km

- również i tym razem będą niesamowite konurencje

- nieziemskie nagrody

- wyżywienie i napojenie (gorchówa,kiełbory , etc i oczywista ORANżADA w hektolitrach)

 

PATRONAT:

-SOłTYS PILCHOWA

 

rozmowy prowadzimy z Marszałkiem Woj.Zach-Pom , Burmistrzem Polic itd także rajd będzie full legal i z wielką pompą :)

 

Oczekujemy Was w tysiącach sztuk :) Liczymy na IdolaXt600 że nakręci TV oraz RMF aby bylo ciekawiej

 

Zapraszamy zatem! Start jak ostatnio z Moto-Kliniki ul.Wadowicka 2 71-392 Szczecin , www.moto-klinika.pl 0505-22-54-56

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zalatwie wolna sobote to wpadne - mam nadzieje ze juz na nowym tloczku :icon_biggrin:

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie zlot lecz rajd:)

Naturalnie też będę, i mam pytanie czy puchary sa przechodnie?Bo nie wiem czy mam swoj zabierać żeby przekazać kolejnej zwycięskiej osobie:)

A mozna sie bedzie gdzies kimnac tam? Bo po zlocie w Zlociencu , poznawszy paru Kołchozow az chcemy tam byc :bigrazz: a jak szalec to do rana :) . Chodzi mi o to czy da rade rozbic namiot , skoro organizator zapewnia bronki:D to kto wroci na moto;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

To koniecznie do Redskina głownego onanizatora musisz napisać;)

witam

Ponownie wszystkich zapraszamy na jesienne Rajdobranie!

Będzie przy tym kupa śmiechu w maxymalnie wyluzowanej atmosferze :bigrazz: Trasa już ustalona, PKP-y też także czekamy teraz tylko na Wasze mordki.

co do napojenia to mam tutaj na mysli trunki bezalkoholowe (ale sklep jest tuż za rogiem), ciepłe wyżywienia bedzie na ok 300 twarzy więc na bank starczy, puchary nie są przechodnie więc Gituś zostaw swój w domku :biggrin:

 

Nocleg:

Rajd jest ogolnie 1 dniowy jednak dla ludzi chętnych do poimprezowania z nami do bialego rana postaramy się przekimać na terenie naszej firmy Moto-Klinika (www.moto-klinika.pl), mam tu na mysli rozbicie namiotu lub kima na podłodze w hali (każdy sobie coś wybierze), Najbardziej wybredni beda mogli przekimać w Ośrodku Wczasowym w Trzebieży (jakies 20km od mety i 18 od motokliniki)-ale to już na własne życzenie wypowiedziane podczas zapisów. Opcja dla wygodnych pozbawiona jest jednak ogniska do rana i alkoholobrania bo ośrodek bedzie pusty ale za to cichy i z domkami kempingowymi wiec mozna sie wyspać

zapraszamy i w razie pytan prosze o tel 0505-22-54-56

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ktorej godzinie zaczynacie impre ??

tutaj info:

 

II Turystyczny Rajd Motocyklowy na orientację

Termin: 6.10.2007 (sobota)

Miejsce startu: Moto-Klinika ul.Wadowicka 2 , Szczecin-Pilchowo

 

Program:

g.10-11 Zapisy i powitanie uczestników rajdu.

g.11 Wypuszczenie pierwszego zawodnika na trasę rajdu, następni uczestnicy wypuszczani są w odstępach 1 minuty.Trasę Rajdu każdy pokonuje indywidualnie, motocyklem posiadającym aktualne badanie techniczne i policę OC.

Impreza ma charakter krajoznawczy w związku z tym nie szybkość lecz dobra orientacja w terenie jest najwyżej punktowana.

Na trasie Rajdu uczestnicy oprócz poprawnego odnalezienia się w terenie mają do wykonania zadania sprawnościowe (m.in powtórka z kursu na prawo jazdy, ujażmienie quada itp) i teoretyczne (m.in.test o tematyce motoryzacyjnej).Mieszkańcy miasta mogą kibicować uczestnikom na Gminnym Ośrodku Sportowym w Pilchowie , gdzie odbędą się jedne z konkurencji.

Większość trasy prowadzić będzie bocznymi drogami asfaltowymi i bitymi drogami wiejskimi, zdażyć się jednak mogą odcinki szutrowe.

Rajd jest przygotowywany pod takim kątem aby posiadacz każdego typu motocykla (od weterana po choppera) mógł bezproblemowo pokonać trasę rajdu.

W ramach symbolicznego wpisowego 5-10zł uczestnicy oprócz całej masy atrakcji otrzymają rónież ciepły poczęstunek po rajdzie.

Na zakończenie imprezy przewidziany jest festyn w Gminnym Ośrodku Sportowym w Pilchowie połączony z wręczeniem nagród.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja się tam wybieram!!

Posty na forum www.motocyklistazachodniopomorski.pl też już puszczone. Zobaczymy jak się ubawimy ;-))

Może moja padaczka da radę (zawsze to mogę swoją dupowatość zgonić na moto) ;-)))

Do zobaczenia w sobotę!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...