Skocz do zawartości

Tm 125 ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam chodzi mi o cos takiego tm 125cross >> nie chodzi mi akurat o ten model 04 tylko ogulnie o ta firme tm http://bikepics.com/pictures/828041/

 

-Jak z dostepnoscia czesci?/czy bardzo trudno dostac w Pl czy mozna dostac tylko za graniaca?

-czy to jest wogule dobre moto?

 

prosil bym takze o wypowiedzi osub ktore na tym lataly

Edytowane przez berolok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda świetnie -zawias ohlins- a wszędzie po gazetach jak czytam o tm-ach to wszyscy własnie narzekają na zawias-dziwnee.

 

Osobiście celowałbym w Yamahe lub ktm, napewno z częsciami do tm-a będą większe problemy niz do yamahy lub ktm,ale to tylko moje skromne zdanie- niech sie wypowiedzą posiadacze tych maszyn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TM to wypasione moto, ma osprzęt najwyższej klasy i mocny silnik w dodatku można go zarejestrować ale z częściami stoi w tyle. Z katalogu Vertex można dostać tłok ale z resztą jest lipa...

Zadbaj o zdrowie z najlepszą wyciskarką do soków!

 

Zapraszam do odwiedzenia sklepu w Warszawie, sprawdź na http://alesoki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekna marka. Każdy element zawsze jest z najwyższej połki. Szkoda tylko ze przestali robić różowe TMy bo były poprostu cudowne. Zawsze mażyłem zeby kupić sobie TMa ale do tego poprostu nie ma częsci i chyba nie ma przedstawiciela na Polski rynek.

Kiedyś to była moja obsesja zeby mieć takie coś: http://www.bikepics.com/pictures/569009/ ahhh :P to były motocykle...

Żaden motocykl na zawodach nie robił na mnie w dzieciństwie takiego wrażenia jak różowa setka ;)

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekna marka. Każdy element zawsze jest z najwyższej połki. Szkoda tylko ze przestali robić różowe TMy bo były poprostu cudowne. Zawsze mażyłem zeby kupić sobie TMa ale do tego poprostu nie ma częsci i chyba nie ma przedstawiciela na Polski rynek.

Kiedyś to była moja obsesja zeby mieć takie coś: http://www.bikepics.com/pictures/569009/ ahhh :P to były motocykle...

Żaden motocykl na zawodach nie robił na mnie w dzieciństwie takiego wrażenia jak różowa setka ;)

Na TMach Polacy wygrali 6 dniówkę. Najlepsze jest to że lecieli 80ccm w klasie 125 i wygrali.

Co do części to są u Mielocha ale bardzo drogie i sporo sie czeka bo to praktycznie indywidualne zamówienia. Kumpel jakiś czas temu kupił sobie 80ccm 95 rok i jak sie sypnął to okazało sie że nie opłaca się go robic bo wyjdzie drożej od motocykla. Nie wiem jak jest z tymi nowymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekna marka. Każdy element zawsze jest z najwyższej połki. Szkoda tylko ze przestali robić różowe TMy bo były poprostu cudowne. Zawsze mażyłem zeby kupić sobie TMa ale do tego poprostu nie ma częsci i chyba nie ma przedstawiciela na Polski rynek.

Kiedyś to była moja obsesja zeby mieć takie coś: http://www.bikepics.com/pictures/569009/ ahhh :) to były motocykle...

Żaden motocykl na zawodach nie robił na mnie w dzieciństwie takiego wrażenia jak różowa setka :)

 

Niedawno był podobny na allegro za 3700( też sporo różowego ), troche sie nawet na niego zjarałem :icon_question: ale ktoś go kupił...

Zadbaj o zdrowie z najlepszą wyciskarką do soków!

 

Zapraszam do odwiedzenia sklepu w Warszawie, sprawdź na http://alesoki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mati~ jak bys mogl powiedziec jeszcze gdzie mozna dostac jakies czesci?

prosil bym o strony z czesciami najlepiej.

 

-kupil bym Yame,honde itd ale narazie szukam jakiegos nowszego crossa i nie drogo bo mam husqe wr125 i jak by byly czesci do tm to bym Husqe sprzedal za ok. 6,5tys raczej szybko, i bym mial na tm'ke :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mati~ jak bys mogl powiedziec jeszcze gdzie mozna dostac jakies czesci?

prosil bym o strony z czesciami najlepiej.

HEHEHHEHE :clap: ;) Trzymajcie mnie bo padne :biggrin:

 

Mieszkasz w Warszawie i nie wiesz gdzie można kupić częsci :icon_twisted:

 

Ahhh.. Warszawiaki :icon_razz:

 

Wejdź na Panorame Firm i myśle ze w Wawie jest koło 20 sklepów motocyklowych z czego pewnie z 5 jest dealerami wymienionych wyżej marek.

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ty czytaj uważnie! Strzałek juz ci napisał ze czesci mozna kupic u Jurka Mielocha w Poznaniu ale termin oczekiwania na nie jest dosc długi, Co do tego ekstra wyposazenia to wiekszosc europejskich motocykli jest lepiej "ubrana". Znajomy miał TM 400en 02' bardzo przyjemne moto, w charakterystyce i stylu prowadzenia troche zblizony do KTM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gawron jestes taki madry to wes zajdz mi Kur.. dealera tm albo sklep z czesciami do tm!!!!!!

aaaaaaaa to przepraszam ale mati kmx125 napisał w poście przes Tobą:

Nie lepiej kupic sobie jakas honde yamahe a moze ktm-a do tych sprzetow czesci nie brakuje i czeka sie na nie naprawde krótko

na co Ty napisałeś w następnym poście:

Mati~ jak bys mogl powiedziec jeszcze gdzie mozna dostac jakies czesci?

prosil bym o strony z czesciami najlepiej.

 

Co raczej sugerowałoby ze pytasz sie o czesci do Hondy Yamahy i KTMa :(

a dalsza częsc posta wcale konkretnie nie stwierdza ze chodzi jednak o TM

Więc sie tak nie stresuj tylko pisz przemyślane zdania :flesje:

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...