Skocz do zawartości

Jak sie mierzyć??


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam zamiar kupić kask i rękawice przez internet przez co nie mam mozliwości przymierzenia towaru. I tu pojawia sie moje pytanie, czy podczas mierzenia dłoni/głowy mam zostawiać jakiś luz czy mierzyć ciasno ??

Mam zamiar kupić te produkty:

Rękawice

http://www.4bikes.pl/product_info.php?cPat...products_id=806

Kask

http://www.4bikes.pl/product_info.php?products_id=723

Proszę o odpowiedz, z góry dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuja kasku ani ciuchów przez internet, chyba ze wczesniej przymierzysz dany model w sklepie!

 

Oto dlaczego: kask rozmiar M, rocznik 2007, idealny wg wymiarow, byl za luźny. Ta sam firma, model poprzedni, 2006, rozmiar S - pasował idealnie.

 

Kurtki: im wiecej warstw podpinek, tym luźniejsza w miare wypinania. To samo ze spodniami. Tych przymierzyłem z 10 par zanim wybrałem właściwe. Po czym po pierwszej jeździe w nich i tak wymieniłem na jeszcze inne :).

 

Zakup na odległość to duża loteria! A za zwroty i tak będziesz musiał płacic (i czekać)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kask pi x drzwi :(

 

rekawice

 

może to trochę pomoże.

 

Rękawice mogą być dobrze dopasowane i tak się trochę rozejdą.

 

Co do kasku nie ma siły, mierzenie musi być, ja kiedyś kupiłem i po godzinie siedzenie w nim w domu :) poprostu oddałem, uszy jak w imadle.

Edytowane przez leonstar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuja kasku ani ciuchów przez internet, chyba ze wczesniej przymierzysz dany model w sklepie!

 

Oto dlaczego: kask rozmiar M, rocznik 2007, idealny wg wymiarow, byl za luźny. Ta sam firma, model poprzedni, 2006, rozmiar S - pasował idealnie.

 

Kurtki: im wiecej warstw podpinek, tym luźniejsza w miare wypinania. To samo ze spodniami. Tych przymierzyłem z 10 par zanim wybrałem właściwe. Po czym po pierwszej jeździe w nich i tak wymieniłem na jeszcze inne :).

 

Zakup na odległość to duża loteria! A za zwroty i tak będziesz musiał płacic (i czekać)...

 

 

No nie do końca sie z tym zgodzę, ja z racji ,że nosze rozmiar 34 i nie miałam możliwości by ciuchy mierzyć kupowalam przez net. Podawane są tabele i nie jest to trudne by się zmierzyć. Kupiłam nawet i buty i wszystko pasuje.

 

Co do przesyłki, to większośc w PL wysyła kurierem i w ciągu 24h max 48h masz zakup.

 

Jeżeli chodzi o kask, to racja net odpada, trzeba mierzyć osobiscie.

 

 

pzdr.

Edytowane przez jane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żone przez internet tez mozna poznac, ale przyjemniej i pewniej zrobic to osobiście :)))

 

Jest to cecha charakterystyczna zakupow online - niczego nie mozna dotknac, przymierzyc, powąchać - i plynace z tego ryzyko niedopasowania.

Przyznam się tylko ze tak wybralem sobie moto - pierwsze i jedyne: na podstawie wielu testów i opinii uzytkownikow i nie zaluje. Ale i tak przymierzylem sie do moto u dealera (wielki wydał mi sie ten DL, tzn. motocykl nie dealer :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za porade, juz wysłałem pare mail'i do sklepów motocyklowych czy posiadają kaski AGV takie jakie mnie interesują. Jeśli tak to poprzymierzam i jeśli bedzie pasował to kupie tam gdzei będzie taniej, zapewne internet. Chyba że kupie coś tutaj tj. w Sztokcholmie. PS. przeglądając forum widziałem że jest kilku użytkowników właśnei ze Sztokcholmu, byłbym wdzięczny za przypomnienie mi ich nicków ;] moze znają jakieś sklepy na mieście ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem :icon_biggrin:

Zamierzam kupić google

 

http://www.4bikes.pl/product_info.php?cPat...roducts_id=1465

 

i mam pytanie, będą one pasować na kask AGV RC 4 Rozmiar M Czerwony mat ?

 

To pierwsze pytanie a drugie to

Może i jestem zbytnio ostrożny ale można zaufać sklepowi 4bikes ?

Dojdzie towar ? żadnych problemów itp ?

 

Z góry dzięki za odp :crossy:

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kask pi x drzwi :buttrock:

 

rekawice

 

może to trochę pomoże.

 

Rękawice mogą być dobrze dopasowane i tak się trochę rozejdą.

 

Co do kasku nie ma siły, mierzenie musi być, ja kiedyś kupiłem i po godzinie siedzenie w nim w domu :icon_biggrin: poprostu oddałem, uszy jak w imadle.

 

:crossy: :icon_mrgreen:

 

nie sugerujcie się tym, przecież każdy producent ma inną rozmiarówkę.

pozdro :icon_mrgreen:

 

dopisane:

chodzi o kaski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ten kask (agv airtech) właśnie ze sklepu 4bikes, nigdy go nie przymierzalem, ani nie widzialem, zmierzylem glowe, dobralem rozmiar i .... pasuje ;) szczescie ;)

 

Juz udało mi sie kupic w taki sposob rekawice i 2 kaski, a kurtke wymienialem 2 razy (w normalnym sklepie) i ciesze sie ze nie kupilem taniej przez internet, bo i tak by wyszlo drozej ( 3xprzesyłka).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z odpowiedzi jakie dostałem ze sklepów z Rzeszowa wynika, że nie da rady tam kupić kasków AGV :/ Musze jeszcze poszukać, jeśli nie to zaryzykuje i zamówie przez neta.

PS. Co sądzicie o tym moto:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M510952

Właściciel napisał że ze 13k sprzeda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...