Skocz do zawartości

honda shadow,kawasaki vulcan,yamaha vigaro 535,750


BIKER1972
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

SIEMANKO KOLEDZY MAM PYTANKO.ZAMIERZAM KUPIĆ MOTOCYKL,NIE BĘDZIE TO NIC NOWEGO TYLKO UŻYWKA .COŚ DO 1995r.ZASTANAWIAM SIĘ NAD HONDA SHADOW ,KAWASAKI VULKAN VN750,LUB

YAMAHA VIGARO 535,700,750.JEŻELI KTOŚ COŚ MOŻE POWIEDZIEĆ O TYCH MASZYNACH TO BĘDĘ WDZIĘCZNY.NAPISZCIE TEŻ JAK JEST Z CZĘŚCIAMI ZAMIENNYMI .CZY SĄ DOSTĘPNE NA NASZYM RYNKU.POZDRAWIM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

primo: nie krzycz

secundo: przeglądnij archiwum forum pod kątem informacji o ww. motocyklach. używanie opcji "szukaj" nie boli; od tego powinieneś zacząć

tertio (jak już przeczytasz wszystko z archiwum, czyli za kilka dni ;) ): powiedz które shadow? 600 czy 750? starszy czy młodszy model? weź jeszcze pod uwagę bardzo IMHO ładne suzuki intruder 750

quarto: podaj wzrost i wagę, bo np jak ważysz 110kg to najmniejsze motocykle będzie można z wyliczanki wyeliminować

quinto: wreszcie wcale nie najmniej ważną rzeczą jest przeznaczenie motocykla - sam, z plecaczkiem, z bagażami, po mieście, w trasy?

 

a teraz idź i poczytaj. wróć jak już sprecyzujesz oczekiwania :)

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SIEMANKO KOLEDZY MAM PYTANKO.ZAMIERZAM KUPIĆ MOTOCYKL,NIE BĘDZIE TO NIC NOWEGO TYLKO UŻYWKA .COŚ DO 1995r.ZASTANAWIAM SIĘ NAD HONDA SHADOW ,KAWASAKI VULKAN VN750,LUB

YAMAHA VIGARO 535,700,750.JEŻELI KTOŚ COŚ MOŻE POWIEDZIEĆ O TYCH MASZYNACH TO BĘDĘ WDZIĘCZNY.NAPISZCIE TEŻ JAK JEST Z CZĘŚCIAMI ZAMIENNYMI .CZY SĄ DOSTĘPNE NA NASZYM RYNKU.POZDRAWIM

1. I czego sie wydzierasz świeżak ? Wyłącz capslock :)

2. W Powitalni się witaj.

3. Użyj Wyszukiwarki leniu. ;)

 

W kosmos.

 

Pozdrawiam

Kjujik

Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to chlopak dostal popalic

napisz ile w ogole masz kasy??

moze wzrost, bo jak masz 190cm to 535 nie za bardzo

 

a czesci dostaniesz

tylko trzeba poszukac

Będe coś szukać do 7000tyś.a wzrost mój to 182cm i 93kg ,wigaro może być za małe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A najlepsza rada, aby nie chwalic wlasnego sprzeta :bigrazz: i aby Ojciec Moderator nie dal bana :banghead: , idz do jakiegos salonu/komisu i posprawdzaj na jakim sprzecie jest Ci najwygodniej i sie dobrze czujesz. :biggrin: :crossy:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc

Tu to normalne zamiast poradzic to tylko piszą szukaj w archiwum, już lepiej by nic nie pisali :lalag:, mi skutera radzili jak pytałem o spalanie :icon_mrgreen: koledzy :icon_razz: jak chodzi o trochę starszego sprzęto to ważne żeby był w dobrym stanie i bez poważnego dzwona ni i tak jak pisali przymierz się na tych sprzętach nie latasz za szybko tak że na osiągi nie patrz, pozdrawiam i udanego zakupu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu to normalne zamiast poradzic to tylko piszą szukaj w archiwum, już lepiej by nic nie pisali :lalag:

 

ale kiedy my chcemy poradzić... przynajmniej ja. problem w tym, że po pierwsze takie pytania powtarzają się non-stop, więc pytający powinien najpierw zapoznać się z już udzielonymi odpowiedziami (czego nie zauważył/ nie przeczytał regulaminu - należy go więc odpowiednio pokierować), a po drugie bez pewnych informacji nt. choćby warunków fizycznych przyszłego bikera, czy jego planów jeździeckich znaczy planowanego zastosowania sprzętu trudno jest cokolwiek podpowiadać. przykładowo: napiszę, że vt600 będzie świetnym wyborem, a on mi na to, że rada do du.y, bo waży 140kg, narzeczona z którą będzie jeździć jeszcze pół z tego, a poza tym to ma w planie wycieczki w alpy. no i ile warta taka rada..?

a tak to wiadomo, że był wątek o choperku do 8tys i tam powinien szukać odpowiedzi na swoje pytanie :icon_mrgreen:

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Masz podobny dylemat jak ja. Poszukiwania rozpocząłem od virażki 535 zdławionej do 25KM. Za poradą doswiadczonych forumowiczów zacząłem studiować posty na forum, informacje w necie ... Teraz to już kompletnie nie wiem co kupić, napewno nie mniej niż 750 ccm i napewno z wałem kardana. Czy to będzie Intruz, Vulcan czy też Virago lub Shadow - nie wiem. Wiem natomiast, że z koncem września jest zlot forumowiczów k. Łodzi i to będzie chyba najlepszy sposób na poznanie maszyn i opini użytkowników na żywo.

 

Szczegóły na stronie http://forum.motocyklistow.pl/index.php?act=ST&f=4&t=76916

 

Pozdrawiam i byc może do zobaczenia :biggrin: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amfm, popatrz który z tych motocykli się Tobie najbardziej podoba, wybierz np. trzy najładniejsze i zacznij szukać informacji na ich temat w necie czy tu na Forum. Wtedy dowiesz się, który jest najmniej awaryjny, jakie są koszty eksploatacji. Ja tak zrobiłem i wybrałem. Jestem zadowolony, choć słyszałem, że to kiepski sprzet, stary i w ogóle dno. A objeżdzam większosć chopperów i dragów. W dodatku posiada wiele dodatków :notworthy:

 

Tylko pamiętaj, że po kupnie musisz kase przeznaczyc na serwis, mały albo duży, plus opłaty.

 

I bądz zdecydowany, nie ważne jaki kupisz, to i tak usłyszysz od ludzi, że to złom, że trzeba było kupić inny, a jeśli byś kupił ten inny to też usłyszysz że padlina. Nie przejmuj się. Oczywiscie pozytywne opinie też będą.

Edytowane przez Lukass
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amfm, popatrz który z tych motocykli się Tobie najbardziej podoba, wybierz np. trzy najładniejsze i zacznij szukać informacji na ich temat w necie czy tu na Forum. Wtedy dowiesz się, który jest najmniej awaryjny, jakie są koszty eksploatacji. Ja tak zrobiłem i wybrałem. Jestem zadowolony, choć słyszałem, że to kiepski sprzet, stary i w ogóle dno. A objeżdzam większosć chopperów i dragów. W dodatku posiada wiele dodatków :icon_mrgreen:

 

Tylko pamiętaj, że po kupnie musisz kase przeznaczyc na serwis, mały albo duży, plus opłaty.

 

I bądz zdecydowany, nie ważne jaki kupisz, to i tak usłyszysz od ludzi, że to złom, że trzeba było kupić inny, a jeśli byś kupił ten inny to też usłyszysz że padlina. Nie przejmuj się. Oczywiscie pozytywne opinie też będą.

[/quot

 

SIEMANKO

Dobrze mówisz kolego , motorek ma podobać się dla jego właściciela bo w końcu on sam będzie na nim

woził swoje dupsko a nie inni. :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...