Skocz do zawartości

Yamaha TT 600


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jako że jest to forum to należało by to wykorzystać, postanowiłem myśleć przyszłościowo i jako kolejny motocykl widziałbym Yamahe TT 600, zaczynałem od Jawy 50, następnie Yamaha DT 80, później CR 125, teraz jestem na etapie poszukiwań DR 350 a jako kolejny moto widziałbym właśnie tytułową Yamahę, jak widzicie ten motocykl w lasach oraz polesiach :bigrazz:, Ile taki model waży oraz czy nie jest awaryjny? Zastanawia mnie czy dałbym sobie na takim czymś rade, mam 16 lat, 176cm wzrostu i 65kg wagi. widziałem filmik jak koleś na DR 600 bawił się w enduro ale to raczej ciągnik jest, można orać pole. Wagowo napewno się różnią ale która wersja jest najlepsza do lasów, czy nie przypadkiem eRka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do lasu zdcydownie jeśli koniecznie chcesz tt to kup tt 600 r lepsza jest bo lżejsza jesli chodzi o awaryjnosc to jak z kazdym sprzetem jak dbasz to jest ok

ale to jest dośc ciezki moto do enduro no chyba że w lekkim terenie bedziesz smigał ale ogólnie to daje rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jako że jest to forum to należało by to wykorzystać, postanowiłem myśleć przyszłościowo i jako kolejny motocykl widziałbym Yamahe TT 600, zaczynałem od Jawy 50, następnie Yamaha DT 80, później CR 125, teraz jestem na etapie poszukiwań DR 350 a jako kolejny moto widziałbym właśnie tytułową Yamahę, jak widzicie ten motocykl w lasach oraz polesiach ;), Ile taki model waży oraz czy nie jest awaryjny? Zastanawia mnie czy dałbym sobie na takim czymś rade, mam 16 lat, 176cm wzrostu i 65kg wagi. widziałem filmik jak koleś na DR 600 bawił się w enduro ale to raczej ciągnik jest, można orać pole. Wagowo napewno się różnią ale która wersja jest najlepsza do lasów, czy nie przypadkiem eRka?

 

Mi się jeździ super po lasach. Jeżdzę ze znajomym na lżejszych maszynach (WR, KX) i jakoś specjalnie od nich nie odstaję. Ale mam 192cm i 90kg.

Przy twoich rozmiarach poszukaj lepiej DRki 350. Dobrze radzę :clap:

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisałem że szukam DR 350 i jako następny po DeeRce myślę właśnie o Yamaha TT 600. kiedyś trzeba będzie zmienić moto, są opcje Honda XR 600, Yamaha XT 600 albo KTM LC4 (ale to dopiero te nowsze bo słyszałem że są mniej awaryjne od starszych moto). Już chciałbym zapoznawać się z tymi prototypami :]

 

Jak myślicie która z tych opcji jest najlepsza jako enduro ? wyrażajcie swoje opinie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisałem że szukam DR 350 i jako następny po DeeRce myślę właśnie o Yamaha TT 600. kiedyś trzeba będzie zmienić moto, są opcje Honda XR 600, Yamaha XT 600 albo KTM LC4 (ale to dopiero te nowsze bo słyszałem że są mniej awaryjne od starszych moto). Już chciałbym zapoznawać się z tymi prototypami :]

 

Jak myślicie która z tych opcji jest najlepsza jako enduro ? wyrażajcie swoje opinie :]

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

strzałka !!!

Miałem kiedyś TT600 z tym że w wersji supermoto i powiem szczerze że jeżdziło sie zajebiście pomimo że do lasu żadko wjeżdzalem, z tym że uciążliwe jest odpalanie z kopniaka , niby palił z pierwszego ale jak mu sie coś poprzestawiało to jęzor miałem na brodzie i na co trzeba zwracać uwagę to elektryka sypią sie moduły i regulatory, tam nieby jest prosta elektryka bo można śmigać i bez baterii ale coś się pierd........ ech po za tym wadą jest to że nie ma rynku części wtórnych bo tego modelu jest mało, prawie unikat jeżeli chodzi o wersję włoską z fabryki Belgarda (tą wypasioną) , trochę części pasuje od Xt ale głównie silnikowe. A teraz PLUSy zawiecha up-side down, tył ohlins bardzo łatwa i dobra regulacja, hample Bremobo ja przy wzroście 182 i 88 kg czułem sie na nim spoko ale przy Twoich rozmiarach to zgadzam sie z przed mówcą polecam Dr350. Xr600 jest mocna jak dzika świnia i wcale nie lżejsza, na XT eku to teren tylko w wersji Light, na KTMie nie jeździłem i sie nie wypowiadam....

Reasumując polecał bym TTR 600 jest mniej awaryjne bo trochę ją dopracowali z biegiem lat i więcej do niego gratów :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja powiem tak waze 83 kg wzrost 182 wczesniej miałem dr 350 i zamieniłem na ttr 600 :D co moge powiedziec ttr 600 to diabeł wazy 135 kg nie jest to duzo wiecej od drki a le moc jest zaje.... :buttrock: z tego powodu sprzedaje ttr 600 gdyz musze kupic ok 250 w 4t bo na moje umiejetnosci starczy :cool: a tak na koniec to dr jest wystarczająca no chyba ze lubisz duzą moc to tylko ttr 600 z óhlinsem.od 2000r naprawde motor jest dopracowany.

 

 

P.S to jest tylko moja rada z własnego doswiadczenia.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 15 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...