Skocz do zawartości

Rurki i blachy ze złomu


BIL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się że najlepszym rozwiązaniem jest kupno kawałka rurki w warsztacie gdzie montują tłumiki na pewno mają. A w warszawie jest tego multum.

A jak nie będą mieli nowej rurki to zagadaj i niech wytną ze starego tłumika jeszcze w miarę zdrowego.

 

A tak poza programem czemu wycinasz katalizator ? (zapchał się ?) Jeśli masz zamiar wyrzucić katalizator na śmietnik to jestem chętny go przyjąć.

 

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze mnie to zastanawiało jak nieraz widziałem ogłoszenia o skupie katalizatorów, o co z tym właściwie chodzi ??

 

o ile mnie pamięć nie myli, wystarczy dla rozwiązania tej zagadki sprawdzić z czego wykonane są elementy katalizatora samochodowego; a dokładniej z czego wykonana jest warstwa czynna, którą pokryte są powierzchnie jego wnętrza :icon_biggrin:

jsz

 

ps. żeby nie było, że jestem taki wredny "odsyłacz" to powiem, że są to warstewki metali szlachetnych, m.in. platyny

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak , tak , o platynke chodzi , aż dziwne , ze jeszcze na parkingach nie wycinają , chyba mniej zauważalny jest złodziej lezący pod autem niz szarpiący sie wewnątrz z radiem w reku , ale , ale , pewnie wszystko przed nami , hehe ... Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość komandosek

Bil, lepiej jedz do hurtowni niz na zlomowisko, tam co najwyzej powkurzasz pracownikow. Na zlomowisko to mozesz przyjechac po rurki do ogrodzenia czy klamkę od malucha, chyba ze odpowiada ci rurka z instalacji wodnej:-)

I nie wiem skad wzialej te informacje o stali niespawalnej, każdą stal mozna pospawac, mozesz byc pewny, ze na zlomowisku nie sprzedadzą Ci zadnej rurki, która nei byla by stalą, moge cie zapewnic.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do katalizatorów to popatrzcie jak chodzą na allegro.

Widzę że dobrze wiecie, jest tam platyna. Dodam że za katalizator można dostać więcej niż za radio i niema problemu ze sprzedażą.

WilQ_21 jak masz to sprzedaj zawsze na parę litrów benzyny będzie :icon_razz:

 

Powiem jeszcze jedną ciekawostkę handlarze samochodów nawet wycinają katalizatory (oczywiście nie wszyscy).

 

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...