Skocz do zawartości

Różnice między VL1500 Intruder a VN1500 Kawasaki


christopheer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie Harley to też przerost formy nad treścia ale nie oznacza to,że niechciałbym go mieć ;)

Nie wiem,jak jest z gładziami cylindrów np. w wildzie ale kolega miał kumpla...któremu włanczała się kontrolka przegrzewania silnika w Drag Starze.... ale tego nie potwierdzam bo nawet nie wiem czy tam coś takiego jest........oczywiscie tego pod tyłkiem...

Edytowane przez arczimi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dyskusja jest bardzo ciekawa, ale dalej stoję w miejscu z tym co mam wybrać. Dziękuję jeszcze raz za wszelkie sugestie i wskazówki. Szkoda, że nie upatrzyłem sobie jednego konkretnego modelu, wtedy nie miałbym takiego problemu jak mam teraz.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie !!!!!

 

Aha .... Prałat .... czytając Twoje artykuły na "moto-magazynie" aż łza się w oku kręci przy niektórych momentach. Bardzo fajnie napisane. Jeżeli miałeś na myśli poruszyć czytelnika to w moim przypadku Ci się udało. Chylę czoła i żałuję że dopiero teraz zdecydowałem się na motocykl.

Pozdrowienia !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy dla użytkowników VL ale w tym motocyklu nic nie jest tam gdzie być powinno ;) .Stalem tez przed tym dylematem ........wybrałem VN .Pozdrawiam.

 

Jeżeli wg Ciebie we VL-u nic nie jest tam, gdzie powinno, to co powiesz o Buelu?l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Może moje pojęcie jest błędne..ale nie pchał bym się w motocykl bez chłodnicy a już w szczególności na dalekie trasy....Podobno nawet HD są awaryjne w tym temacie.

 

kolega miał kumpla...któremu włanczała się kontrolka przegrzewania silnika w Drag Starze.... ale tego nie potwierdzam bo nawet nie wiem czy tam coś takiego jest

 

 

 

 

 

 

Kolego, jesli masz takie bzdury pisac, to lepiej nic nie pisz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..Może moje pojęcie jest błędne..ale nie pchał bym się w motocykl bez chłodnicy a już w szczególności na dalekie trasy..

No ciekawa teoria :icon_twisted:

 

Nie wiem,jak jest z gładziami cylindrów np. w wildzie

Też nie wiem ,ale wiem że wytrzymuje bez problemu 50kilometrowe odcinki max na 3 biegu,lub dzienne przeloty rzędu ok 800km(średnia przelotowa ok 90 km/h) tylko z przerwą na tankowanie wszystko to w temp ok +30 st C. Co do tematu to jezdziłem w grupie z VN-em i VL-em,żaden z tych dwóch nie miał problemów z przegrzewaniem.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chcesz to sprzedam Ci na koniec sezonu mojego sprzeta i bedziesz mial problem z glowy. :crossy:

Wprawdzie nie 1500 pojemnosci ale gabarytowo zadnej roznicy nie ma lub jest wrecz na korzysc Hondy.:icon_twisted:

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chcesz to sprzedam Ci na koniec sezonu mojego sprzeta i bedziesz mial problem z glowy. :lalag:

Wprawdzie nie 1500 pojemnosci ale gabarytowo zadnej roznicy nie ma lub jest wrecz na korzysc Hondy.;)

 

Dzięki bardzo, ale jeszcze się zastanawiam .... jeżeli zdecyduję się to dam Ci znać .... tylko podaj jakieś namiary .... ;)

 

Dziękuję jeszcze raz wszystkim za wnioski i informacje, cieszę się, że temat jest kontynuowany .... wiadomości nigdy dość .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Zawsze mozesz poslac cos na priva jak bedziesz zainteresowany a ja jak znam zycie to z poczatkkiem pazdziernika bede sprzedawal. Zreszta pewnie i na forum ogloszenie sie znajdzie.

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeżdżę od 2 lat na VN 1500 powiem tak na Intruderze 1,5 nie jeździłem i porównania nie mam ,ale VN to bardzo przyjemny motocykl.Mi pali w zależności od jazdy od 5,8 do 7 literków,Napewno jest ciężki i i tą masę czuć przy jakiś wygibasach .Motocykl na Faceta co ma troche pary i doświadczenie.Jeżdżę z czasem z "palstikami" i naprawdę nie odstaję im tak ,żeby czekali na mnie :) .No i te "1500" robi wrażenie :).Jak coś to pisz na gg to odpowiem na jakies pytania.

Pozdro ALL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...