Skocz do zawartości

Subforum dla siedlec i okolic - kto chętny?


moherowy ninja
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1-2 maj jest "No Czesiek" w Gnojnie może uderzymy grupą? Z tym że ja na cały dzien nie mogę o 18 bar otwieram więc 15-16 mysiałbym się stamtad zwijać! :( co wy na to?? Zlot to impreza 'gryfowców' ale zaproszeni sa wszyscy niezżeszeni rownież, może wpadniemy "swoją grupką" pisać szybko bo czasu nie ma ;), ja bede prawdopodobnie leciał z kumplem ma jakąs pierdziawke 125ke więc prędkość przelotowa ok 110km/h

 

Motocykl jak wódka poniżej pół litra nie opłaca się kupować.

www.mypanb.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

jeśli ktoś jest zainteresowany nabyciem forumowej naklejki "Kierowco patrz w lusterka, motocykle są wszędzie" to można takową dostać w salonie Hondy, Yamahy, u Frytka (Bema) lub Pawła (Dolna):biggrin: i jak w temacie dotyczącym forumowych naklejek, są one bezpłatne i powinny być umieszczane dobrowolnie na samochodach (nie zaś trzymane "na pamiątkę" w szufladzie)

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli ktoś jest zainteresowany nabyciem forumowej naklejki "Kierowco patrz w lusterka, motocykle są wszędzie" to można takową dostać w salonie Hondy, Yamahy, u Frytka (Bema) lub Pawła (Dolna):biggrin: i jak w temacie dotyczącym forumowych naklejek, są one bezpłatne i powinny być umieszczane dobrowolnie na samochodach (nie zaś trzymane "na pamiątkę" w szufladzie)

:icon_mrgreen:

dzięki za info.

 

p.s. coś mi się to nabyciem nie podoba, kojarzy się z $ a to bezpłatna akcja:)

 

jakby przypadkiem ktoś nie miał planów na długi weekend :buttrock:

 

http://forum.motocyklistow.pl/Wyprawa-nad-...10-t131611.html

 

Ruszam w czw ok.5:00 :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

od razu przepraszam jeśli odgrzeję kotleta ale z racji wyuczonego zawodu kucharza to tak z przyzwyczajenia :D przywitać się chciałem z ekipą siedlecką, z koleżanką Żabką( no ja się na egzamin załapałem w tym roku jeszcze ciekawe jak Ty :) ) w szczególności, która przy naszej ostatniej rozmowie przypomniała mi ze istnieje takie forum, mimo tego ze jakoś wcześniej tutaj trafiłem to dopiero teraz się ujawniam, pozdrawiam wszystkich, Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od razu przepraszam jeśli odgrzeję kotleta ale z racji wyuczonego zawodu kucharza to tak z przyzwyczajenia :D przywitać się chciałem z ekipą siedlecką, z koleżanką Żabką( no ja się na egzamin załapałem w tym roku jeszcze ciekawe jak Ty :) ) w szczególności, która przy naszej ostatniej rozmowie przypomniała mi ze istnieje takie forum, mimo tego ze jakoś wcześniej tutaj trafiłem to dopiero teraz się ujawniam, pozdrawiam wszystkich, Łukasz

 

Witamy nowego motocyklistę na siedleckich drogach :crossy: Miło poznać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Witam jestem z okolic siedlec i co prawda że większość czasu jestem w wawie ale jak by szykował się jakiś przejazd w ciekawe miejsce to chętnie się piszę. Możemy wyskoczyć któregoś dnia np nad bóg czy lublina może ktoś ma ciekawe miejsce którym może się pochwalić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nowego motórzystę, jak pewnie zauważyłeś subforum siedleckie przechodzi ciężki kryzys także kompanów do wspólnych wypadów tu ciężko znaleźć. Ja często robię sobie kółko: Siedlce-Korczew-Drohiczyn-Sarnaki-Łosice-Siedlce. Życzę szerokości i przyczepności w nadchodzącym sezonie :crossy:

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może właśnie musimy je ożywić, podesłać znajomym link. W razie przejażdzki czy też weekendowych wypadów przyjemność z jazdy na kilku maszynach jest nie poruwnywalnie większa. Zresztą sam planuje wyjazd w tym roku do Kazimierza dolnego innym razem do zakopanego po drodze ojcowski park narodowy i kraków. Mam zamiar też wybrać się na woodstock wkońcu motocyklem .deserem sezonu będzie morze alo to wtedy jeśli jeszcze portfel na to pozwoli. Więc plany są duże a jeśli ktoś ma podobne to im więcej osób tym więcej ciekawych pomysłów. czekam na odzew.

Sandokan może któregoś razu podłącze sie do twojego planu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz w kilka moto to tak ale jak już w grę wchodzi 8 i więcej to już muszą być to osoby, które mają trochę pojęcia o jeździe. Mimo, że jestem początkującym motocyklistą bo po 2 sezonach to raczej dopiero się wkręcam w temat to staram się czytać, słuchać i ćwiczyć jazdę na moto. W tamtym roku było nieprzyjemne zdarzenie gdzie jedno moto wjechało na drugie podczas zjazdu na parking, a wystarczyło przestrzegać zasad jazdy w kolumnie, tak samo np. na ostatniej pielgrzymce gdzie motocykli było dużo i niektórzy na serio nie mają pojęcia jak się jeździ w grupie. Osobiście najlepiej mi się jeździ samemu albo w kilka motocykli gdzie ludzi znam i wiem jak jeżdżą. Ja w tym roku może nawet w maju zamierzam przejechać się wzdłuż wschodniej granicy drogami lokalnymi do tego jakieś weekendowe wypady na mazurki. Na razie muszę się przybrać i zrobić większy serwis cebuli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...