Skocz do zawartości

shl 175


janek2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam potrzebuje informacji na temat silnika shl 175 z 3biegowa skrzynia biegow nie wiem ile mam kupic lozsk i w jakim rozmiarze i oczywiscie symeryngi rozmiar i ilosc

jezeli ktos moze mi pomoc to bede bardzo wdzieczny za taki informacje.

I moze mialby ktos sczemat jak zlozyc taki silnik od podstaw.

Pozdrawiam wszystkich i czekam na porady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam potrzebuje informacji na temat silnika shl 175 z 3biegowa skrzynia biegow nie wiem ile mam kupic lozsk i w jakim rozmiarze i oczywiscie symeryngi rozmiar i ilosc

jezeli ktos moze mi pomoc to bede bardzo wdzieczny za taki informacje.

I moze mialby ktos sczemat jak zlozyc taki silnik od podstaw.

Pozdrawiam wszystkich i czekam na porady

To sprawdz moje posty tam gdzieś jest bo ja tez szukałem i ktoś życzliwy mi pomógł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamietam .... 20 lat wstecz hehe to sa tam 3 lożyska na wale 6303, jedno na walku posrednim skrzyni biegow 6202 i jedno na walku zdawczym chyba 6303... ale chyba nie wystarczy wiec rozkrecaj i sprawdz, zabierze Ci to godzinke moze 2...

Mechanika Motocyklowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

O ile dobrze pamietam .... 20 lat wstecz hehe to sa tam 3 lożyska na wale 6303, jedno na walku posrednim skrzyni biegow 6202 i jedno na walku zdawczym chyba 6303... ale chyba nie wystarczy wiec rozkrecaj i sprawdz, zabierze Ci to godzinke moze 2...

 

dzIEKI ALE JA MAM TYLKO JEDEN SIMERING A WIECEJ NIE WIEM.

a WOGULE TO POTRZEBUJE DWA SYMERINGI NA WAL DO SHL O ROZMIARZE 20X47X10 NIE MOGE NIGDZIE DOSTAC MOZE POMOZECIE?????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Mam pytanie odnośnie iskrownika SHL175 M11. Padł mi oryginalny. Czy iskrowniki od WSK125 będą pasować ?

Na allegro są w sprzedaży :

 

http://allegro.pl/wsk-125-shl-175-wfm-fabr...1188096938.html

 

Czy magneto muszę mieć od WSK125 czy będzie mogło pozostać moje stare od 175 ?

 

Speed Triple 2009r, Iż49 1956r, Jawa 350 Panelka + kosz Velorex 1969r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzIEKI ALE JA MAM TYLKO JEDEN SIMERING A WIECEJ NIE WIEM.

a WOGULE TO POTRZEBUJE DWA SYMERINGI NA WAL DO SHL O ROZMIARZE 20X47X10 NIE MOGE NIGDZIE DOSTAC MOZE POMOZECIE?????????????

 

 

Wszelkie łożyska i uszczelniacze do SHL mam na sklepie. Wysyłam pocztą też jeśli kilka elementów zamawiasz. Simmeringi mają być 3 sztuki. Jeden na wale przy sprzęgle, drugi z prawej strony w stalowej tulei i trzeci pod magnetem. SHL to mój ulubiony sprzęt. :biggrin: Zwróć uwagę na kanał smarujący łożyska pod magnetem. Wejście kanału jest na "półce" w skrzyni biegów, prowadzi olej to tulei z łożyskiem. Ważne bo bez tego zajedziesz wał bardzo szybko.

 

Mam pytanie odnośnie iskrownika SHL175 M11. Padł mi oryginalny. Czy iskrowniki od WSK125 będą pasować ?

Na allegro są w sprzedaży :

 

http://allegro.pl/wsk-125-shl-175-wfm-fabr...1188096938.html

 

Czy magneto muszę mieć od WSK125 czy będzie mogło pozostać moje stare od 175 ?

 

Od WSK jest OK. Magneto nie koniecznie trzeba kupować, zależy jakie masz w SHL. Czy takie jak WSK czy wczesne tylko z 2 okienkami, te nie zawsze współpracują z iskrownikiem WSK. Ostatnio samo magneto przełożyłem od WSK do SHL bo nity krzywki puszczały. Jest git.

 

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...