Skocz do zawartości

MOTO Z USA


qdlaty2004
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko fajnie ale trzeba dojechac do Niemiec, znac szkopski, umiec w ich urzedach to zalatwic,

pewnie jeszcze nocowac w Szkoplandii, itd. A jak si jezyka nie zna to trzeba jeszcze zaplacic za

koszty kolegi, ktoro zna. Zatem tu tez trzeba kasy wydac.

 

Ile trwaja te formalnosci w Niemczech?

 

Sa tez firmy, co za dodatkowa oplata ( 300$ ) sprowadza Ci ten motocykl z niemcowni prosto pod Twoje drzwi !!! :D

Fakt ze jak sprowadzasz sprzeta ze Stanow to na kazdym kroku masz jakies koszty !!! :icon_razz:

Juz lepiej chyba kupic w Polsce gotowego do rejestracji :icon_razz:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak z nowszymi motocyklami ale moja Electra przyszła z USA i w papierach (faktura i odprawa celna) było wyraźnie napisane że uszkodzona. Na kwitach zaniżone ceny chyba do 1000USD. W sumie to ja nie bawiłem sie w odprawy bo firma która sprowadzała zajęłą się wszystkim więc jak odebrałem moto to tylko tłumacz i do urzędu.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pewnie że można, czy cena taka sama to juz chyba zależy skąd z Kanady.

Cło jest takie samo w całej UE, odbiór albo port niemiecki, albo Gdynia.

 

Toronto czyli bliższe wybrzeże - zna ktoś cenę za przewózkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toronto czyli bliższe wybrzeże - zna ktoś cenę za przewózkę?

 

 

nie poradze Ci ile z Kanady transport jest ale wiem ze chłopaki z Motostodoly siedzą też w Kanadzie i będą wiedzieli co i jak i nawet przywiozą moto wraz ze swoimi sprzętami. Nie to ze robie reklamę ale w polskich realiach trzeba polecać tak profesjonalne uslugi w dziedzinie moto.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie poradze Ci ile z Kanady transport jest ale wiem ze chłopaki z Motostodoly siedzą też w Kanadzie i będą wiedzieli co i jak i nawet przywiozą moto wraz ze swoimi sprzętami. Nie to ze robie reklamę ale w polskich realiach trzeba polecać tak profesjonalne uslugi w dziedzinie moto.

 

 

 

Potwierdzam - są to profesjonaliści, solidni i uczciwi - ze świecą szukać drugich takich w naszych chorych realiach. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...