Skocz do zawartości

Peugeot Xp6 - Pierścienie??


WLD_Wlodi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem...

Podczas mojej tygodniowej nieobecności siostra chciała sobie pojeździć na Xp6.

Odpaliła i linka jej się gdzieś zahaczyła od gazu...(nie mam wyłącznika zapłonu tak więc zawsze jedynka i gasł...)

Moto odpaliło i odrazu poszło na wysokie obroty, siora nie wiedziała co zrobić... No i tak sobie pochodził ok. 10 Sekund aż zgasł...

 

Potem już nie odpalił...

 

Ja dzisiaj k***a zajeżdżam na chate, chce odpalić a tu inny dźwięk, patrze a świeca przykręcona... (słaba kompresja) :biggrin: .....

Moto zawioze jutro do mechanika...

Podejrzewam że to pierścienie...

I tutaj pytanie:

Czy jest możliwe aby pierścienie zrobiły ryse na cylindrze?? Mogę spać spokojnie?

Moto ma nastukane 9000km

Edytowane przez WLD_Wlodi

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie mozesz spac spokonie.CZesto zdarza sie ze jest rysa na gladzi cylindra.Xp6 ma silnik minarelli i jezeli masz seryjny gar to jest on aluminiowy co za tym idzie jezeli dowalilo ci ryse to jest on na smientik bo nieoplaca sie z nim nic robic gdyz tuningowy kit np Metrakit pro race mozna kupic za 600 zl o pojemnosci 70cmm.pozdrawiam.PS Fajna masz siostre:Da daj gg a daj fote a gdzie mieszka a ile lat:D

Edytowane przez DiboS60
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To swiadczy tylko o twojej malej wiedzy bo pisales rozne rzeczy, skad sie wzial brak kompresji itp.

 

No ale ok, wazne ze wszystko w pozadku i koszty znikome.

 

Pozdro

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To swiadczy tylko o twojej malej wiedzy bo pisales rozne rzeczy, skad sie wzial brak kompresji itp.

 

No ale ok, wazne ze wszystko w pozadku i koszty znikome.

 

Pozdro

dzwiek mi nie pasowal, tlumik sie w jednym miejscu rozszczelnil :)

Mys

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...