Skocz do zawartości

Diverse Night Of The Jumps


Pralinka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

FMX Katowice - ceny biletów.

Diverse NIGHT of the JUMPs w Katowicach, ceny biletów zaczynają się od 60 zł (w promocji do 14 października) i zależą jak zawsze od sektora.

Ceny biletów w promocji i bez prezentują się tak:

 

198zł=>165zł (sektor żółty)

154zł=>132zł (sektor fioletowy)

110zł=>88zł (sektor czerwony)

77zł=>60zł (sektor niebieski)

 

Ceny te dotyczą wejścia w jednym dniu:

Piątek, 24.11.2006, 18:30

Sobota, 25.11.2006, 12:30

 

SPODEK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka!

Jada forumowicze do spotka? Mam juz bilety w domu na niedziele (bo na sobote juz nie bylo :D ). Wybralismy te za 49zl to chyba sie siedzi na samej gorze, mam nadzieje ze bedzie wszystko widac. Kiedy jest lepiej w sobote czy niedziele? Jade z 4 kumplami pociagiem mamy 511km do Katowic, ale zapowiada sie na to ze bedzie warto.

Piszcie kiedy jedziecie i jaki sektor wybraliscie.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj zamówiłam bilety na sobotę :D Zaszalałam i będziemy na sektorze H :D Przy samej arenie :D (G jestu już cały zarezerwowany :) ) Mam nadzieję, że uda nam się jakieś super fotki zrobić :) Nigdy nie byłam na takiej imprezie, więc mam nadzieję, że będzie super :crossy: :)

Edytowane przez ...:::Kotek-Kłębuszek:::...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj zamówiłam bilety na sobotę :D Zaszalałam i będziemy na sektorze H :D Przy samej arenie :buttrock: (G jestu już cały zarezerwowany :buttrock: ) Mam nadzieję, że uda nam się jakieś super fotki zrobić :crossy: Nigdy nie byłam na takiej imprezie, więc mam nadzieję, że będzie super :crossy: :icon_mrgreen:

na pewno uda nam sie zrobic, napewno bedziesz opita i na pewno bedzie super zabawa z znajomymi :crossy:

ja to gwarantuje w koncu trzeba konkretnie obchodzic swoje urodziny:D

 

edit:

aha Kotku witamy na forum (X_x)

Edytowane przez sidik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno uda nam sie zrobic, napewno bedziesz opita i na pewno bedzie super zabawa z znajomymi :buttrock:

ja to gwarantuje w koncu trzeba konkretnie obchodzic swoje urodziny:D

 

edit:

aha Kotku witamy na forum (X_x)

 

No nareście tu zajrzałeś :crossy: :buttrock: :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...