Skocz do zawartości

KIEDY ZłOCIENIEC????


Oriana
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cudowna wiadomość bo 1 wrzesnia (sobota ) w Złociencu dożynki a gwiazda bedzie zespół IVONA (progresywne disco polo)mega gwiazda z zeszłorocznego Polanowa !!!!!!!!!!!!

Niesamowita kapela, zaskoczą was sa naprawde nieziemscy graja ostro !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :icon_mrgreen: :wink: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :bigrazz:

 

 

 

PS ; właśnnie mnie zrypali że gminne dożynki są nie w samym złociencu lecz w wiosce darskowo nieopdal miasta :wink:

Edytowane przez MARCYŚ

RIDE TO LIVE

Pilska Grupa Motocyklowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego taka cisza? Żadnych wrażeń po Złocieńcu? Nowe miejsce całkiem fajne, ale nie ma tego uroku, co Gęsia Łączka. Tam można było wszystko opanować wzrokiem, tutaj ludzie porozłazili się po kątach i trzeba było się trochę nachodzić i poszukać. "Proletaryat" dał czadu! Pozdrowienia dla Reni (Baryłki) i chłopaków.

Do zobaczenia za rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co fakt to fakt miejsce super,ale gesia łączka to była patelnia, na ktorej wszystkich było widać;)

Zachar czy ty stałeś na bramie?Dawaj swoje zdjęcie bo az ciekawa jestem czy to nie ciebei moj pijany mąz obraził, w razie co bardzo przepraszam za jego zachowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlot byl bardzo udany , miejscowka ciekawa , ale moim zdaniem na wieksze zloty , bo bylismy za bardzo rozsiani po osrodku. Ma to swoje plusy i minusy. Pozdrowienia dla Kołchoz Bajkers , ktorzy jak co roku dawali rade ;] , oraz dla ekipy z Piły :D Dla organizatorow dzieki za piwo za free , za udzial w konkursach , przez was umarlem w sobote o 23 :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co fakt to fakt miejsce super,ale gesia łączka to była patelnia, na ktorej wszystkich było widać:cool:

Zachar czy ty stałeś na bramie?Dawaj swoje zdjęcie bo az ciekawa jestem czy to nie ciebei moj pijany mąz obraził, w razie co bardzo przepraszam za jego zachowanie.

 

to chyba nie ja. albo nie pamiętam :wink: :evil:

mnie można było zobaczyć na scenie, bo po rozpoczęciu zlotu łapałem za mikrofon.

jednak dzięki za troskę, miło się zrobiło

 

impreza po raz czwarty za nami. przydałoby się krótkie podsumowanie

dzięki za dobre słowa. chcieliśmy by działo się coś nowego i dlatego zaryzykowaliśmy nowe miejsce. jest faktycznie fajne, ale na większy zlot. zobaczymy co się urodzi w następnym roku.

mieliśmy jeden incydent,gdzie goście od nas zahaczyli samochodem motor i narobili wiochy. jednak wszystko sie dobrze - mam nadzieje - skończy. muzyka była fajna. woda z rowu uciekała :flesje: I na całe szczęście szczęśliwie do domciu dojechaliście

DZIęKI WIęC ZA ATMOSFERę I ZA TO żE BYLIśCE.

 

ZA ROK WIęCEJ HELU - KINGSAJZ DLA WSZYSTKICH :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bo ja troche wstydliwa jestem... poza tym nie wiem o kogo pytac :) ..

 

Chciałam podziękować za oklaski gdy spiewałam z helołin ( jako pierwsza) . :crossy: Olej do skutera którego nie mam napewno się przyda... ;)

 

Zahar wode z rowu mam do dziś w butach... :( ale opone przepchalismy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza udana na maxa ;) po Proletariacie 2 dni nie mogłem normalnie chodzić tak się wyskakałem

miejsce spoko tylko trzeba sie było namęczyć żeby namiot znależć :P

Oby za rok znowu wypaliło

Pozdro dla organizatorów :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza udana na maxa :icon_razz: po Proletariacie 2 dni nie mogłem normalnie chodzić tak się wyskakałem

miejsce spoko tylko trzeba sie było namęczyć żeby namiot znależć :wink:

Oby za rok znowu wypaliło

Pozdro dla organizatorów :icon_razz:

Tak sie sklada ze podnosilem Cie pare razy z ziemi , kiedy nogi zaniemogly :icon_twisted: .Dzialo sie pod scena oj dzialo . Po Proletariacie mialem to samo , a klopotow z namiotem nie mialem bo mnie zaniesli koledzy , ktorych serdecznie pozdrawiam :biggrin:

 

 

Poookaz dziaaaada ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlot był po prostu boski :flesje::D:D zabawa naprawde supeer. Nie chce mi sie narazie wiecej rozpisywać powiem tylko pokaaaaaaaaażżżżż dziaaaaaaadaaaaaaaa :crossy:. Motowariat tez cie kilka razy spod sceny podnosiłem ;).

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...