Skocz do zawartości

KIEDY ZłOCIENIEC????


Oriana
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tak jest potwierdzam, że zapraszamy od piątku 31 sierpnia do niedzieli 2 września. chcemy, by w tym roku było nie mniej przyjemnie niż w latach ubiegłych. Dlatego zmieniliśmy miejsce by było ładniej i bezpieczniej. zlot będzie na wyspie na jez. siecino ok. 500 od miejsca gdzie się spotykaliśmy w latach ubiegłych. w tym roku ugadani jesteśmy z pięcioma kapelami i rozmawiamy z następnymi. Bankowo w sobotę zagra PROLETARYAT i MANSON BAND. W piątek będzie blusowo - rockowe granie od 18-19 tej. miejsca na namioty jest na tyle wystarczająco by nie wchodzić sobie w drogę. do dyspozycji będzie kawiarnia i restauracja czynne non stop. Na szczycie wyspy jest patelnia (ok. 8 ha) do zabawy na cross lub quady.poza tym wokół wyspy przygotujemy trasę na enduro i cross.

nie będzie to przeszkadzać biesiadującym na dole. oczywiście plaża z krystalicznie czystą wodą.

w razie czego istnieje możliwość wykupienia noclegu w campingach. A. TOBIASZ 698443837

na samej wyspie znajduje sie ok. 70 miejsc w campingach

w sobotę parada do złocieńca i prawdopodobnie zamkniemy w centrum parking i jedną z głównych ulic (ok.1 km) pod potrzeby zlotowiczów.

wjazd 40 zł. (koszulka, blacha zlotowa, pole) + losowe niespodzianki

namówiłeś mnie :biggrin:

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zlocik coraz blizej , wiec wpisywac sie kto jedzie , warto wiedziec z kim bedziemy sie bawic , a moze dojdzie do skutku jakies wieksze spotkanie w forumowym gronie . Jedyne co mnie martwi to pogoda na weekend i to ze nie przyslali mi mojego namiotu (nowy za 20zl wiec modle sie by nie padalo :))

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmartwie cie bo będzie chłodno nie napisze ci przecież że zimno bo jak się znieczulisz to temperatura sie podniesie,ale namit by ci sie jednak przydał. Z forum będzie dośc spora ekipa ludzi, dlatego ze wiekszosc ludzi ze Szcvzecina na forum pisuje a po za tym będzi etez kilk aosób z Poznania i Szamotuł równiez udzielajacych sie na forum prawda Pina i Misiek 63?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmartwie cie bo będzie chłodno nie napisze ci przecież że zimno bo jak się znieczulisz to temperatura sie podniesie,ale namit by ci sie jednak przydał. Z forum będzie dośc spora ekipa ludzi, dlatego ze wiekszosc ludzi ze Szcvzecina na forum pisuje a po za tym będzi etez kilk aosób z Poznania i Szamotuł równiez udzielajacych sie na forum prawda Pina i Misiek 63?

 

Prehistoryczny zwierz z Poznania też się wybiera :bigrazz:

Pozdrawiam ekipe :crossy:

Mamut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z forum będzie dośc spora ekipa ludzi, dlatego ze wiekszosc ludzi ze Szczecina na forum pisuje a po za tym będzie tez kilka osób z Poznania i Szamotuł równiez udzielajacych sie na forum prawda Pina i Misiek 63?

 

Ja wybieram się z ekipą już w piątek. Mam nadzieję, że jak zwykle będzie rów z wodą, żeby się twoi panowie nie nudzili. Złocieniec bez błotka straci urok!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmartwie cie bo będzie chłodno nie napisze ci przecież że zimno bo jak się znieczulisz to temperatura sie podniesie,ale namit by ci sie jednak przydał. Z forum będzie dośc spora ekipa ludzi, dlatego ze wiekszosc ludzi ze Szcvzecina na forum pisuje a po za tym będzi etez kilk aosób z Poznania i Szamotuł równiez udzielajacych sie na forum prawda Pina i Misiek 63?

 

 

:bigrazz: Gitta niestety nie przyjeżdżam. W poniedziałek o 7 rano jadę na motocyklu do Chorwacji, a wiadomo że każdy zlot trzeba odespać, a raczej ja muszę :bigrazz: . Będą jeszcze okazje to napijemy się jak nie piwka dla zdrowotności to herbaty :buttrock:

Misiek może ktoś z Szamotuł, jeśli nie jedzie do Złocieńca, przyjedzie w sobote 1 września oddać honorowo krew, przy okazji może odwiedzić bazar motocyklowy. No chyba, że w Szamotułach wszyscy boją się igieł :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rów na bank będzie, ale czy Kołchoźnicy się będzą taplac to nie wiem, bo glownego prowodyra Ksero nie bedzie:) Nie ma to jak kampania wrzesniowa.

My tez juz w piatek rano wyjezdzamy:)

Mamut czy B12 masz nadal?

 

Oczywiście, jest piękny, granatowy i jestem z niego dumny :crossy:

Mamut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na msze nie daliśmy, jednak różaniec co niektórzy za pogodę odmawiają. :crossy:

przygotowania zakończone. jedynie woda spieprza z dołka. ale damy radę :icon_razz:

myśle że miejsce przypadnie również wam do gustu. krótko. browar po 3 zety, obiadek domowy (dla tych co już zapomnieli i na grilla nie mogą patrzeć)-zupa, schabowy, ziemniaczki,surówka 20 zetów

rano się okazało że na ośrodku obok będzie wesele - znaczy to będą fajerwerki na co wszystkich zapraszam, ojciec panny młodej stawia :bigrazz:

wyspa się wam na pewno spodoba. pole duże i pod drzewami, kąpielisko, kawiarnia, restauracja, grille i serce imprezy pod sceną. liczę że LIPALI (dawny illusion) coś zakręci z proletaryatem. będzie wtedy ciekawie.

dogadałem się z władzą i mamy do dyspozycji sporawą uliczkę w mieście do dyspozycji na pół godziny podczas parady. chciałbym z naszą bracią zobaczyć wasze postępy w męczeniu asfaltu :icon_twisted:

na wyspie asfaltu nie ma. ale jest fajna górka do podjazdu i zajebiście ukształtowany teren na romantyczne spacery, grzybki lub :icon_mrgreen:

na tyle

zachar na dzikim zachodzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to pod którym parasolem pijemy to piwo? ;)

 

Piła sie melduje dzisiaj. Napiszcie Jak się rozpoznać. Badzo chętnie się zintegruję przy :icon_razz: . Pozdrówka

 

Szamotuły będą ok.19. Jak Cię rozpoznać? My mamy kamizele klubowe (może pamiętasz z Debrzna).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak pamiętam z Debrzna Szamotuły :cool: . Mnie mozna rozpoznac po chwiejnym kroku i puszką piwa LECH PREMIUM :flesje: . Ale tak na powaznie to przyjezdzamy dzisiaj okolo 19/20. moze się na trasie spotkamy. Jakby co to podejde samej i SIę przedstawię JOANNA :( bedę jecchac na zółtej suzuki gsx 600.pilskie blachy . I raczej plecak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...