Skocz do zawartości

Co myślicie o tej Aprilli? Warto???


ilek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A co mozemy sadzic po zdjeciu skutera? Jeszcze zeby byl to motocykl a nie skuter. Tu nic nie widac troche zniszczony,opony dobre w miare widac. Liczy sie silnik, i ogolnie czy nie jest krzywy itp. a to mozesz sprawdzic jedynie jadąc i ogladajac go na zywo.

 

Pozdro

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tej fotce nie możemy dużo wywnioskować, widać tylko że jest troche porysowana i oponki ma w nie najgorszym stanie, zresztą jak już powiedział przedmówca. Mogę ci powiedzieć tyle, że jeździłem na takim samym skuterze (nawet miał taki sam kolor :)). Jeździło się dosyć przyjemnie, przedni hamulec brzytwa, mało co nie wyleciałem przez kierownice, natomiast tylny słabiutko hamował ale to była wina zaniedbania ze strony właściciela. Egzemplarz którym jeździłem osiągał prędkość 65km/h, i ogólnie dosyć szybko się do tej prędkości rozpędził. Aha, jest jeszcze dosyć znaczący minus, przednie światła soczewkowe słabiutko oświetlają drogę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie lepiej dozbierać troszkę hajsu i nie kupić jakieś enduro ?

 

Skuter szybko ci sie znudzi :buttrock:

 

 

:banghead: :banghead: Nie kazdy lubi taki typ motocykli, to tak jak powiedziec kup sobie R1 bo skuterek ci sie szybko znudzi, on lubi odkurzacze i szacunek mu sie nalezy.

Pozdro :buttrock: :buttrock:

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierz jakąś roczną lub dwu letnią yamahe aerox w dobrym stanie :icon_question:

mam i osobisćie jestem bardzo zadowolony wszystko pracuje jak należy po tuningu wyciąga mi 85km/h

leciał więcej ale zmieniłem rolki na lżejsze bo wolę mniejszą prędkość a super przyspieszenie pzdr

Edytowane przez Mateusz93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierz jakąś roczną lub dwu letnią yamahe aerox w dobrym stanie :)

mam i osobisćie jestem bardzo zadowolony wszystko pracuje jak należy po tuningu wyciąga mi 85km/h

leciał więcej ale zmieniłem rolki na lżejsze bo wolę mniejszą prędkość a super przyspieszenie pzdr

 

 

Nie kazdy ma kase zeby kupowac sobie prawie nowe markowe skutery :buttrock: :biggrin: :)

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierz jakąś roczną lub dwu letnią yamahe aerox w dobrym stanie :biggrin:

mam i osobisćie jestem bardzo zadowolony wszystko pracuje jak należy po tuningu wyciąga mi 85km/h

leciał więcej ale zmieniłem rolki na lżejsze bo wolę mniejszą prędkość a super przyspieszenie pzdr

 

Chłopaku chyba o innych pieniądzach mówimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ja napisze to co się pisze w 70% tematów w tym dziale: ja bym wział markowego, aczkolwiek ciut staszego.

 

Pozdro"

No to mówię jest taka zasada lepiej coś dobrego a używanego niż do dupy i nowego ;)

Yamaha Aerox nawet rocznik 98 ostatnio był na allegro kolor pomarańczowy w idealnym stanie za 3000 zł czy nie warto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...