Skocz do zawartości

Co jest lepsze


Piotrek01
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

NO co według polskich przepisów motorower ma pojemnosc do 50ccm a hondzia ma az 74:P i przkracza 45km/h :D wiec juz niejest motorowerem:D moze niemam racji.? przeciez ten model hondy przepisowo powinien byc rejestrowany na motocykl:D ale kto w tym karju przestrezga przepisy wiekszość tych sprzetów rejestruje sie na motorower :D i jazda sam mam ja na motorower zarejestrowana:D tansze opłaty :D a po 2 niemam prawka a1 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ma na niej pisać ?? nierozumiem cię ?? umnie pisze Motesa Honda,S.A potem Homologacja i numer ramy w dokumetach jest napisane ns-1 a inaczej nazywane ten moto jest nsr 75 R mozesz napisać jaśniej.?? przeciesz sa wersje ns-1 jest zwykła ns-1 50ccm i jest 74ccm w wersji Motesa która posiada wiecej KM chyba sie niemyle jak tak to mnie popraw z góry dzieki:)

 

przeciez nie ras czytałem opisy typu Honda ns-1 w najsliniejszej wersji "MONTESA"..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ma na niej pisać ?? nierozumiem cię ?? umnie pisze Motesa Honda,S.A potem Homologacja i numer ramy w dokumetach jest napisane ns-1 a inaczej nazywane ten moto jest nsr 75 R mozesz napisać jaśniej.?? przeciesz sa wersje ns-1 jest zwykła ns-1 50ccm i jest 74ccm w wersji Motesa która posiada wiecej KM chyba sie niemyle jak tak to mnie popraw z góry dzieki:)

 

przeciez nie ras czytałem opisy typu Honda ns-1 w najsliniejszej wersji "MONTESA"..?

 

hehe, czytaj dalej opisy aukcji. Pozdrawiam

 

PS. Montesa to nazwa miejscowości w której mieści się włoska fabryk Hondy, zbudowane tam motocykle niczym nie różnią się od innych Hond

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dlaczego wszedzie tak pisze ..? hmmmmm ze najmocniejsza wersja to motesa nawet na polskiej jeździe to czytałem i na innych forach na allegro itp.. nawet miałem dane techniczne i tak pisało.. y dziwne ...albo mnie wprowadzil w błąd:/

 

to dlaczego jest np napisane Prędkość maks.: 120-130km/h (także zależy od wersji - może to przekroczyć)

 

Moc: 9-16KM (w zależności od wersji)

 

Spalanie: 4,0-6,0 litrów (średnio 4,5 litrów - zależne od wersji)

 

kopiowałe to z http://www.tkkj.net/topics30/92.htm

 

to jakie sa wersje.??

a po 2 niechodziło mi o tylko opisy aukcji.??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dlaczego wszedzie tak pisze ..? hmmmmm ze najmocniejsza wersja to motesa nawet na polskiej jeździe to czytałem i na innych forach na allegro itp.. nawet miałem dane techniczne i tak pisało.. y dziwne ...albo mnie wprowadzil w błąd:/

 

to dlaczego jest np napisane Prędkość maks.: 120-130km/h (także zależy od wersji - może to przekroczyć)

 

Moc: 9-16KM (w zależności od wersji)

 

Spalanie: 4,0-6,0 litrów (średnio 4,5 litrów - zależne od wersji)

 

kopiowałe to z http://www.tkkj.net/topics30/92.htm

 

to jakie sa wersje.??

a po 2 niechodziło mi o tylko opisy aukcji.??

 

Dlaczego ufasz tym informacjom? W necie można nawet przeczytać, że jest to wersja przeznaczona na tor wyścigowy i z tego powodu zrezygnowano z rozrusznika, co jest bzdurą. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra to mugłbyś mi odpowiedzieć na te pytania.?? Dlaczego niema rozrusznika.?? i jakie są wersje.??? bo jak dotąd myślałem ze niema rozrusznika bo to wersja na tor.?? mozesz mnie oliśnić ,a potoczne mówią ze jest to wersja (Motesa) , bo tylko w tej fabryce były produkowane najśliniejsze wersje HOndy czyli 16KM :D stad sie wizeła nazwa Honda ns-1 Monesa:)

 

P.S

Ufam tym informacjom ponieważ innych nieposiadam... jezeli wiesz więcej to podziel sie nimi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ma na niej pisać ?? nierozumiem cię ?? umnie pisze Motesa Honda,S.A potem Homologacja i numer ramy w dokumetach jest napisane ns-1 a inaczej nazywane ten moto jest nsr 75 R mozesz napisać jaśniej.?? przeciesz sa wersje ns-1 jest zwykła ns-1 50ccm i jest 74ccm w wersji Motesa która posiada wiecej KM chyba sie niemyle jak tak to mnie popraw z góry dzieki:)przeciez nie ras czytałem opisy typu Honda ns-1 w najsliniejszej wersji "MONTESA"..?
To dlaczego wszedzie tak pisze ..? hmmmmm ze najmocniejsza wersja to motesa nawet na polskiej jeździe to czytałem i na innych forach na allegro itp.. nawet miałem dane techniczne i tak pisało.. y dziwne ...albo mnie wprowadzil w błąd:/

Chodziło mi tylko o poprawne wpisanie tej nazwy. Tylko raz napisałeś ja poprawnie, a poza tym jak jakiś idiota usilnie nas przekonujesz, że istnieje taka marka motocykli, jak "Motesa Honda". Trzeba być totalnym bezmózgiem, żeby po kilku sugestiach i zaglądaniu na tabliczkę znamionową ciągle pisać to z błędem.

 

Ale dzięki temu podałeś w tym temacie także szczegółowe dane techniczne tego modelu (chociaż miałeś na myśli inny, nieistniejący w dodatku), a więc powinny one wystarczyć dla tych, którzy potrzebują motoroweru szybszego o 5 czy 10 km/h więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam jeste bezmuzgim idiotom jak to nzwałes niepisze zbłędem tylko uświadamiam ci i koledze ze potocznie mówi sie na Honde ns-1 (montesa) jako najmocniejsza wersja bo w tej fabryce były tlko prodkuowane 16KM silniki a jak jestes taki mądry to odpowiedz mi na pytanie dlaczego niema rozrusznika co.?? skoro wiecei lepiej i wecej MOIm zdaniem niema rozrusznika bo jest to wersja na to tor.

 

PO drogie nie marka tylko wersja zamotałeś teras:) Marka Motesa Honda gdzie ja to napisałem.?? chodzi o wersje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam jeste bezmuzgim idiotom jak to nzwałes niepisze zbłędem tylko uświadamiam ci i koledze ze potocznie mówi sie na Honde ns-1 (montesa) jako najmocniejsza wersja bo w tej fabryce były tlko prodkuowane 16KM silniki a jak jestes taki mądry to odpowiedz mi na pytanie dlaczego niema rozrusznika co.?? skoro wiecei lepiej i wecej MOIm zdaniem niema rozrusznika bo jest to wersja na to tor.

 

PO drogie nie marka tylko wersja zamotałeś teras:) Marka Motesa Honda gdzie ja to napisałem.?? chodzi o wersje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Nie ma rozrusznika z powodu oszczędności i przestarzałej konstrukcji. Reszty Twojej wypowiedzi komentował nie będę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam jeste bezmuzgim idiotom jak to nzwałes niepisze zbłędem tylko uświadamiam ci i koledze ze potocznie mówi sie na Honde ns-1 (montesa) jako najmocniejsza wersja bo w tej fabryce były tlko prodkuowane 16KM silniki a jak jestes taki mądry to odpowiedz mi na pytanie dlaczego niema rozrusznika co.?? skoro wiecei lepiej i wecej MOIm zdaniem niema rozrusznika bo jest to wersja na to tor.

 

PO drogie nie marka tylko wersja zamotałeś teras:) Marka Motesa Honda gdzie ja to napisałem.?? chodzi o wersje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

Ogarnij i uspokój się chłopaku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja cię tylko przyrównałem do wyżej wymienionych inwektywów, więc mnie nie obrażaj. Chyba nie wyczuwasz tej delikantej różnicy - moze warto byłoby cofnąć się do przedszkola.

 

A w temacie: Skoro tak bardzo chcesz nas uświadamiać, to ja chciałbym uświadomić tobie, że w tym temacie przynajmniej 6 razy napisałeś "Motesa". Zauważyłem, że nie odróżniasz tego (chyba, ze poprawka w powyższym poście to efekt przemyśleń) słowa od prawdziwej nazwy, tzn. "Montesa". Ta druga (prawidłowa) pochodzi od nazwy fabryki Hondy w Barcelonie. Zauważ literę "n" w środku. "Motesa" to również hiszpańska firma, z tym że zajmuje się narzędziami elektrycznymi. Równmie dobrze mógłbys napisac w profilu "Hoda" albo "Hąda Mątesa", w każdym razie ilość błędnych wpisów określa poniekąd poziom twojego IQ. Nie probuj się tylko wykręcać, że to drobna literówka, bo pisałeś to z premedytacją i próbowałeś zrobić durni z innych.

 

Dlaczego nie ma rozrusznika? Bo silnik pochodzi wprost od MBX 80 (pisał o tym magneto albo Damiano, nie pamiętam już) i Hondzie nie opłacało się projektować nowego silnika z rozrusznikiem. Rozruszniki samochodowe czy ciągnikowe nie ważą więcej niż 2-3 kg, to ile miałby ważyć taki do 80ccm silniczka? Znacznie więcej wagi zaoszczędziliby na zastosowaniu aluminiowej ramy, niż na rezygnacji z istniejącego rozrusznika

Edytowane przez Arcer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...