Skocz do zawartości

Jak odblokować Honde Nsr 125


yamaha_booster
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najpierw może kupcie... dopiero wtedy się okaże czy będzie zablokowana, czy może nie...

 

Blokady mogą być <> tłumik<>zębatki<>na module<>gaźnik<> chyba tyle. Jak się mylę to proszę mnie poprawić... POZDRAWIAM

http:// www. youtube.com/watch?v=58UQ3PZctuA Passion of motorcycles :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

witam.

Mam hondę nsr 50 z 1995 r (mój rocznik ) ;D

Leci ona 55 km/h, jak dla mnie trochę mało (jeżdzę tyle na moim rowerku po prostej ^ ) a słyszałem ze te nsr osiągają nawet 90 km/h Moja ma 4 biegi, wszystkie częsci oryginalne.

 

Tutaj fotka, nie wiem jka zrobić żeby pokazywała się w poście ;/

http://zdjecia.autogielda.pl/Z11/133/765/Z11133765862108.jpg

 

Czy ktoś ma może taki sprzęt i wie jka to odblokowac ? nie chcęwymieniać silnika, cylindra czy wydechu itp, bo nie mam na to kasy. Chcęw miarę tanim kosztem odblokować ją żeby leciała min te 75 km/h.

 

Szukałem juz w necie, ale nie znalazłem nic konkretnego na temat tego rocznika ;/ a wiecie że róznie bywa

 

z Góry dzięki za pomoc

Edytowane przez xcrider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Napewno już to kiedyś przerabialiście lecz proszę aby ktoś mi to jeszcze raz napisał :icon_biggrin: bo chcć kupić to cacko a nie wiem jak je odblokować :biggrin: Z góry wielkie dzięki :notworthy:

 

Uwielbiiam czytac posty 15 letnich gentalman'ow ktorzy jeszcze nie zaczeli jesc a juz im malo, pozniej wypadki i nekrologi bo szcz** rozumu mial za malo, o umiejetnosciach nie wspomne.

 

witam.

Mam hondę nsr 50 z 1995 r (mój rocznik ) ;D

Leci ona 55 km/h, jak dla mnie trochę mało (jeżdzę tyle na moim rowerku po prostej ^ ) a słyszałem ze te nsr osiągają nawet 90 km/h Moja ma 4 biegi, wszystkie częsci oryginalne.

 

To poco ci motorower jezeli rowerem jezdzisz szybciej :icon_mrgreen: ?

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...