Skocz do zawartości

Cagiva super city 50


piotrek2345
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam zamiar zmienic olej w swojej cagivie super city i nie wiem ile trzeba wlac ma ktos serwisowke do tego motoru albo wie ile trzeba wlac ?

 

Witam w serwisie powiedzieli mi ze do mojej cagivy wlali 0,5 litra (przepraszam za pomylke z 1,5 litra :notworthy: ).

 

Ps.Znasz moze jakis sklep gdzie mozna dostane cylinder 70 lub 80ccm do cagivy SC ? Pozdrawiam

Edytowane przez juliann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam zamiar zmienic olej w swojej cagivie super city i nie wiem ile trzeba wlac ma ktos serwisowke do tego motoru albo wie ile trzeba wlac ?

 

A nie masz tam jakiejś śrubki albo bagnetu??? Jeśli nie no to pozostaje Ci tylko przeczytanie w serwisówce, ale na pewno jest to poniżej litra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy gadacie jakie 1,5 litra , jaki litr :bigrazz: :|. Przeciez to mały silniczek 50 ccm. Jak wogole sie nie orientujecie to lepiej nic nie pisać bo kogoś tylko w bład wprowadzicie.

 

Z tego co pamiętam to wychodziło koło 0,5 litra, bo litrowa butelka motula starczała mi na dwie wymiany. Masz przy dźwigni zmiany biegów wizjer to w niego popatrz.

 

No masz szczescie znalazłem zeszyt sprzed lat w ktorym pisałem wszystko co robiłem przy Cagivce :wink:.

 

"Wymiana oleju w skrzyni, Motul Transoil Expert0 2 t , ok 500 ml" Przebieg 25869

 

pozdro

Edytowane przez trajka66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki tak myslalem ze kolo pol litra dlatego wlałem 400 ml a ten stan oleju mam taki zapackany ze nawet nic w nim nie widac :icon_razz: A tam ktos napisal ze mu w serwisie powiedzieli ze wlali 1,5 litra to pewnei wzieli za 2 butelki oleju a wlali 0.5 litra :banghead:

Edytowane przez piotrek2345
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...