Skocz do zawartości

LUBLINerring MotoGP !!!


TUREK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

sorry :P mam nadzieje ze nie przeszkadzalem i nie bales sie jak wciskalem sie na centymetry czasami.

hehe, nie ma za co przepraszac, bardziej bylem tym faktem podekscytowany niz wystraszony,

dzieki takim manewrom mozna bylo poczuc odrobine wiecej emocji, THX :D

 

PS: kto mi zalatwi kontakt do tej Pani:

Moze popytaj na Gronie?

 

Patrze na fotki jak sie chlopaki skladaja i wiem jedno - brakuje mi kombi + sliderow :) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema.

 

 

Fotki bardzo fajne. można zrobić jakiś ładny pokaz slajdów;) odnośnie jeżdżenia po torze fajnie tak sobie posmigać ale fajnie jest też popatrzeć jak śmigają zawodnicy SUPERMOTO;) w sobote od godziny 11 do 16 bedą odbywały się treningi na torze kartingowym więc jeśli jest ktoś chętny może pojechać i popatrzeć, a jak się uda może strzelić pare szybkich kółek;) a poza tym 16 września odbędą się zawody SM wchodzące w VII runde pucharu PZM i VIII runda mistrzostw polski. Tor będzie otwarty także kto chce wjeżdża;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin my to mogli bysmy jakoś pomyśleć nad milszym przyjmowaniem warszawiaków i reszty.

Jakiś samochód, grill i muzyczke załatwić co by się przyjezdnym milej szalało. Ale to już raczej plany na przyszły sezon :wink:

 

...

PS: kto mi zalatwi kontakt do tej Pani:

http://img129.imageshack.us/img129/9061/panibg9.jpg

 

A to nie jest czasami Pani "NULKA" z tego właśnie forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin my to mogli bysmy jakoś pomyśleć nad milszym przyjmowaniem warszawiaków i reszty.

Jakiś samochód, grill i muzyczke załatwić co by się przyjezdnym milej szalało. Ale to już raczej plany na przyszły sezon ;)

A to nie jest czasami Pani "NULKA" z tego właśnie forum?

Jestem za, ale chyba jeszcze w tym sezonie we wrzesniu ;) :P

 

 

 

Nulka to Ty robilas fotki na tym prawym winklu ??? :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema.

Fotki bardzo fajne. można zrobić jakiś ładny pokaz slajdów;) odnośnie jeżdżenia po torze fajnie tak sobie posmigać ale fajnie jest też popatrzeć jak śmigają zawodnicy SUPERMOTO;) w sobote od godziny 11 do 16 bedą odbywały się treningi na torze kartingowym więc jeśli jest ktoś chętny może pojechać i popatrzeć, a jak się uda może strzelić pare szybkich kółek;) a poza tym 16 września odbędą się zawody SM wchodzące w VII runde pucharu PZM i VIII runda mistrzostw polski. Tor będzie otwarty także kto chce wjeżdża;)

 

Pozdrawiam

 

w tę sobotę??? 1.09.??

czy bedzie można wjechać i popatrzeć...a może i rundkę pojechać??? :notworthy:

bo jakoś nie mogę się w "treningi SUPREMOTO" wstrzelić :lapad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...