Skocz do zawartości

LUBLINerring MotoGP !!!


TUREK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no ja padłem niestety :| po powrocie do domu okazało się że od tej szalenczej jazdy powycierąłem sobie podeszwy butów

moto na szczęscie po puszczeniu kiery jedzie prosto, ale i tak niezle w plecy.

 

Było fajnie, ale przegiąłem

z chęciął zobacze zdjęcia.

Pozdrawiam

 

 

heh, to musiales ostro naginac :buttrock: czekam na fotki, a zaraz zaczne wrzucac z wczorajszych lesniowic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz jeszcze WIELKIE dzieki dla organizatora oraz ludziskom za wspolna jazde :icon_mrgreen:

 

Ja dzis mam strasznie obolale nogi - odciazanie rak i praca nog na podnozkach daje o sobie znac :crossy:

 

Warto bylo! Jak tylko czas (praca) pozwoli, to z przyjemnoscia znow sie z Wami zabiore na tor.

 

lisek - musisz chlopie zmienic maszyne, bo (bez urazy) ten Fazer troszke bolkuje twoj rozwoj

Przycierales podnozkami prawie na kazdym zakrecie, wiec widac, ze Fazer'kiem tez mozna, ale... no wlasnie :cool:

 

nowak - jade sobie jade, slysze ze cos z tylu bzyczy, zakret, mysle "zaraz prosta, tam nie wyprzedzi", ale nie! :icon_eek:

patrze a tu coś mi sie pod lokciem pokazalo i... bzyk... no dobra CRY - wszystko jasne :icon_mrgreen: szacun :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja dziękuję wszystkim za wspólne latanie, zapał organizatorów, itd.

Kolejne dooobrze spędzone godzinki na dwóch kółkach.

Liczba uczestników wskazuje, że to chyba nie ostatni raz w tym sezonie? :icon_mrgreen:

Dobrze byłoby na następny raz więcej entuzjazmu na forum, wpisuje się kilka osób, zaklepywanie toru niepewne do ostatniej chwili a potem tłok na pasie... :biggrin:

A widać po stosunku ilości jeżdżących/odpoczywających, że głód jazdy był :banghead:

 

Też niecierpliwie czekam na jakieś multimedialne wspomnienia.

Z fotkami proponuję popakować w paczki, wrzucić na sendspace.pl i wymienić się linkami. Limit pojedyńczego pliku 200MB, powinno wystarczyć. Może i z filmami by dało radę, jak nie to sposnoruję płytkę i przesyłkę do Lublina, tu już się podzielimy.

Pozdrawiam i do zobaczenia następną razą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się, że widziałem część ekipy LUBLINerring :biggrin: w Zakręcie na Orlenie (niedziela ok. g. 8.40) ...jechałem srebrną F4-ką w stronę Siedlec

aha - nawet sobie machnelismy :biggrin:

 

W tym czasie biedny (i wqrwiony na maxa) Zet kombinowal jak tu naprawic zerwana linke sprzegla :) (jak pisal nowak - z pomoca przybyl Artur :biggrin: )

 

p.s.

Ja chcialem jeszcze tylko podziekowac koledze na chopperze (LU, Virago 1100?), ktory poprowadzil nas przez czesc Lublina na tor :biggrin:

Edytowane przez BartZX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowak - jade sobie jade, slysze ze cos z tylu bzyczy, zakret, mysle "zaraz prosta, tam nie wyprzedzi", ale nie!

patrze a tu coś mi sie pod lokciem pokazalo i... bzyk... no dobra CRY - wszystko jasne szacun

 

sorry :P mam nadzieje ze nie przeszkadzalem i nie bales sie jak wciskalem sie na centymetry czasami.

 

Dobrze byłoby na następny raz więcej entuzjazmu na forum, wpisuje się kilka osób, zaklepywanie toru niepewne do ostatniej chwili a potem tłok na pasie...

Jako "organizator" moge tutaj powiedziec cos w tym temacie. Jak bylo widac po obecnosnisc forum bylo mniejszoscia... wiecej osob bylo z grono.net niz stad.. do tego znajomi itd itp.. mam nadzieje ze nastepnym razem bedzie wiecej chetnych i beda mogli sie szybciej zadeklarowac. nie mniej jednak bardzo dziekuje tym ktorzy poswiecili swoj czas i kase przede wszystkim na wspolny wyjazd. Jeszcze raz wielkie dzieki.

 

Zet na pewno nie dlugo wrzuci foty na internet, wszyscy pracujemy wiec wiadomo jak to z czasem roznie bywa :)

 

 

PS: dzieki temu ze bylo tylu riderow i riderek :( zabawa byla jeszcze lepsza (bynajmniej dla mnie). Fajnie ze wiele osob mnie posluchalo i jechalo swoim tepem, swoim torem jazdy bez zadnego przepuszczania i szybsi musieli na Was uwazac i nakombinowac niejednokrotnie jak by Tu kogos wyprzedzic :) sam nie raz glowilem sie jak ustawic sie w zakret, czy brac wewnetrzna czy zewnetrzna.. :):) pomimo wielkich zakwasow i pustej kieszeni juz mam gloda na nast wypad :)

pzdr!

 

 

PS: kto mi zalatwi kontakt do tej Pani:

http://img129.imageshack.us/img129/9061/panibg9.jpg

Edytowane przez nowak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeste4m jestem, jestem :crossy:

 

NA wstepie kilka slow dla ArturaXJ bez ktorego pomocy musialbym wracac 50 km z punktu zbornego do domu bez sprzegla.

 

ARTURxj, BARDZO BARDZO WIELKIE SLOWA UZNANIA ZA POMOC :icon_twisted: :icon_mrgreen:

. DZIEKUJE bardzo i szacun.

 

Malo tego, dzieki niemu pojechalem na tor, i popatrzcie ze nawet zrobilem WAM kilka fotek jak ganialiscie po torze:

 

http://rapidshare.com/files/51443640/Lubli....part1.rar.html

http://rapidshare.com/files/51452572/Lubli....part2.rar.html

http://rapidshare.com/files/51592665/Lubli....part3.rar.html

 

 

Fotograf ze mnie amator, ale mialem ze soba instrukcje obslugi do aparatu hehe.

 

Co do reszty fotek, to prosilbym osoby ktore takowe posiadaja o udostepnienie ich w jakichs sposob.

 

Film bedzie zmontowany przez tego gentelmana:

 

 

http://www.youtube.com/results?search_quer...t&search=Search

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha - nawet sobie machnelismy :buttrock:

 

W tym czasie biedny (i wqrwiony na maxa) Zet kombinowal jak tu naprawic zerwana linke sprzegla :icon_biggrin: (jak pisal nowak - z pomoca przybyl Artur :crossy: )

 

p.s.

Ja chcialem jeszcze tylko podziekowac koledze na chopperze (LU, Virago 1100?), ktory poprowadzil nas przez czesc Lublina na tor :icon_mrgreen:

WITAM!

To jest MACIEJ Z FORUM Grupa Lublin- sorry ,że się wtrącam :icon_mrgreen: ( ten na chopperze)

Ale fruwaliście - dla mnie bomba :buttrock: :buttrock: POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chichio, ja Ci tylko przywiozłem linkę a nie zaniosłem Cię do Lublina :icon_biggrin:. Mieszkając 300 m od Orlenu i mając brakującą Ci część, to chyba normalne, że nie zostawia się człowieka samemu sobie. Właśnie zaciągam fotki, pierwszą część. Już od niedzieli mam przygotowany katalog :crossy:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam;)

 

Pierwszy raz na forum więc oficjalnie mówię cześć wszystkim;) byłem w niedziele na torze trochę ponad godzinke-super pomysł takie spotkania, mam nadzieję że będzie ich więcej i oczywiście w miarę możliwości piszę się na takie wypady;) pośmigałem trochę po torze ale jednak BMW trochę odstawało od reszty sprzętów;) a i poziom jazdy niski nie był. Czekam na jakieś zdjęcia. Niestety linki Chichio mi nie działają:/ Pozdrawiam

Edytowane przez M@rcin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra a foty macie?? :icon_twisted: ktos krecil aparatem filmiki, ktos z Was? albo znacie go??

 

kazdy kto robil foty UPLOAD !!!!! tylko nie na rapidshare!!! wyslijto.pl yousendit.com itd itp.. byle nie na rapidshare'a i megaupload... nie bede czekal 5h zanim znow cos sciagne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, ty to ten gościu co zjechał zboczem tam na tor? Staro wyglądasz jak na 18 lat :)

 

Btw. śledziłem wasze poczynania i musze przyznać że całkiem fajnie wam wychodziło :icon_twisted:

 

 

hehe we własnej osobie:) dzięki za "komplement" ale chyba dobrze sie trzymam hehe. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M@rcin, powiem Ci tyle, że dałeś przykład jak bardzo na tym torze liczy się technika kierownika a nie sprzęt.

Z lepszą oponą zapewne niejednego ściga byś dogonił a i tak wcale tak bardzo nie odstawałeś :)

 

Linki działają, trzeba w trakcie klikania wklepać kod z obrazka (zabezpieczenie przed skryptami). Jedyna wada to limit transferu z jednego IP, po ściągnięciu 1 pliku każe czekać chyba ponad 3h :(

Ja to obszedłem restartując modem neostrady (zmiana IP).

Wydaje mi się, że jednak sendspace.pl na przyszłość byłby mniej kłopotliwy. 200MB na plik i nie zauważyłem limitów (startują dopiero i jest promocja). Jak znajdę chwilę to jutro w pracy na lepszym łączu przerzucę tam pliki.

Niektóre fotki spoko, widać, że fotograf się z czasem rozkręcał :) Chyba naprawdę w przerwach studiował instrukcję obsługi :lalag:

Zobaczymy co będzie na filmie, zapowiada się ciekawie... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...