Skocz do zawartości

LUBLINerring MotoGP !!!


TUREK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ta figura była na BT021 z tyłu, ale już dojechanej, przód Diablo Strada. Nie spuściłem powietrza i opona popłynęła. Ciekaw jestem tego zgaśnięcia tylko..

 

Kolejny filmik, gdzieś pośrodku jest mało fajny paciak.

 

Ten po środku to jedno, ale niefajnie też wygląda 6:47 - kolizja i gleba na wyjściu na prostą. Widzę, że niezła rzeźnia była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat(ivan161 @ 29.06.2010 - 20:42) *

 

Strona moto-sekcji, nastepnie zakladka FOTO VIDEO ---> SZKOLENIA---> LUBLIN 26-06-2010.

Zdjec z jazdy po torze nie przegladalem z ktorego dnia sa.

 

 

nic nie ma banghead.gif

Jesli nic nie ma to sprawdz czy aby napewno wszystko ok z Twoja przegladarka i czy Flash player i java sa w odpowiednio swiezej wersji :)

Edytowane przez ivan161
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytam wprost - ma ktoś z Was dobre zdjęcia czarno-czerwonej Afryki z soboty 26go z jazd 15-20?

 

Nie ma na moto-sekcja.pl, lublin.riders.pl.

 

Jedyne jakie widziałem to te Yubego, ale one są z daleka a ja się chcę sobie poprzyglądać :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli nic nie ma to sprawdz czy aby napewno wszystko ok z Twoja przegladarka i czy Flash player i java sa w odpowiednio swiezej wersji :)

 

Fotki owszem jakieś są, ale nie ma żadnych z latania między godziną 15-20 w sobote 26.06 :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytam wprost - ma ktoś z Was dobre zdjęcia czarno-czerwonej Afryki z soboty 26go z jazd 15-20?

 

Nie ma na moto-sekcja.pl, lublin.riders.pl.

 

Jedyne jakie widziałem to te Yubego, ale one są z daleka a ja się chcę sobie poprzyglądać :).

 

tu jeszcze kilka znajdziesz:

http://picasaweb.google.co.uk/JaBeku/TorLu...eat=directlink#

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niesttey nie bo nie trafiles ze tak powiem w kadr.Kumpel juz po twojej figurze powiedzial ze jechal dlugo za toba ale i tak nie nagral jak leciales.Niedlugo bedzie zgrywal na dysk to sie przejrzy jeszcze raz moze jednak bo on to stwierdzal na oko.Wiec moze obiektyw to objal wtedy dam ci znac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.07.2010 jezdzimy w godzinach 15 -20

 

II-TURA OD 15.00-20.00

 

CENA OD 60-100 ZL ( W CENIE PORADY DOT.TECH. I TORU JAZDY ... DLA CHETNYCH )

 

WSZYSTKICH Z POZA LUBLINA PROSIMY O POTWIERDZENIE OBECNOSCI I ILOSCI MOTO NA ADRES : [email protected]

 

DLA CZŁONKÓW MOTO-SEKCJI OCZYWIŚCIE RABAT W WYSOKOŚCI 50 % ! ! !

ADRES: [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...